• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۲ | کد خبر : 227519 |Print This Post Print This Post
 • دستچین حماسه حضور یوم الله ۲۲بهمن در گچساران به روایت تصویر

  در حالی که انقلاب اسلامی وارد چهلمین سال پیروزی‌اش شد مردم گچساران با حضور تاریخی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی این انقلاب را جشن گرفتند. به گزارش امید ملت ، مردم گچساران که همراه مردم ایران در سال ۵۷ در تحقق انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان دادند که […]

  در حالی که انقلاب اسلامی وارد چهلمین سال پیروزی‌اش شد مردم گچساران با حضور تاریخی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی این انقلاب را جشن گرفتند.

  به گزارش امید ملت ، مردم گچساران که همراه مردم ایران در سال ۵۷ در تحقق انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان دادند که پای عهد و پیمان ۳۹ ساله‌شان با انقلاب و نظام ایستاده‌اند.
  مردان دهه ۴۰ با تفنگ‌های برنو، کودکان دهه ۹۰ با پرچم ایران و صورتهای منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران ، زنان دهه ۵۰ با مشت‌های گره کرده‌شان به خیابان‌ها آمده بودند.
  مسیر این راهپیمایی ساعت ۹ صبح آغاز شد و مسیر آن از میدان امام خمینی (ره) و کنار زیرگذر تا پارک شهدای گمنام بوده است.

  قشرهای مختلف مردم گچساران حضوری حماسی، گسترده و پرشور در این راهپیمایی داشتند.

  شعارهایی که در راهپیمایی شهر گچساران توسط شرکت کنندگان سر داده شد شامل «الله اکبر»، «لا اله الا الله»، «هیهات من الذله»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود خائن»، «آمریکا عدوالله»، «صهیونیسم عدوالله»، «۲۲ بهمن ماه یوم الله است یوم الله»، «این‌همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد»، «ما ملتی دلاوریم پیرو امر رهبریم»، «ما ذوالفقار حیدریم فدائیان رهبریم» و «امت ما حزب الله است سید علی روح الله است» بوده است.

  سرود دانش آموزی «سرفراز باشی میهن من» و قرائت دکلمه با موضوع ابراز انزجار از آمریکا و جنایت‌های آن علیه ملت ایران در راهپیمایی اجرا شد.

  قطعنامه هفت ماده‌ای در راهپیمایی قرائت و شرکت کنندگان نیز با فریاد «الله اکبر، خامنه‌ای رهبر» مفاد آن را تأیید کردند.


  *نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس اسلامی که سخنران ۲۲ بهمن امسال در شهر گچساران بود نیز با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سرمایه‌ای بی‌بدیل برای انقلاب اسلامی است افزود : حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی مشت محکمی به دهان یاوه‌سرایان و استکبار جهانی است.

  غلامرضا تاجگردون تصریح کرد :  این مشارکت نشان‌دهنده مردم سالاری دینی است که همه ادعاهای دموکراسی در دنیا را زیر سؤال برده است. در واقع راهپیمایی ۲۲ بهمن مانور قدرت، مایه رشد، شکوه و بصیرت مردم است.

   

  انتهای پیام/ط