• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۵ | کد خبر : 227080 |Print This Post Print This Post
 • بهره برداری و آغاز عملیات از ۸طرح شهرداری دوگنبدان / واگذاری زمینهایی که به هر عنوان واگذار شده به دولت آغاز شد / تصاویر

  در بیستمین روز از ایام الله دهه فجر امسال با حضور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۸ طرح عمرانی در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش امید ملت ، غلامرضا تاجگردون روز جمعه در آیین بهره برداری از پارک پونه دوگنبدان […]

  در بیستمین روز از ایام الله دهه فجر امسال با حضور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۸ طرح عمرانی در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

  به گزارش امید ملت ، غلامرضا تاجگردون روز جمعه در آیین بهره برداری از پارک پونه دوگنبدان اظهار داشت: پارک پونه با اعتبار پنج میلیارد ریال، ساخت پل انتهای جاده پازنان با یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار و پارک مهر مادر و کودک با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از جمله طرح های افتتاح شده امروز شهرداری دوگنبدان بود.

  غلامرضا تاجگردون ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی مجتمع تجاری-تفریحی به وسعت ۶هکتار با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار، فاز دوم پارک ساحلی به وسعت ۷هکتار با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال، ساخت بلوار شهید پناهپوری به طول ۵کیلومتر با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار و ساخت فاز اول بلوار اندیشه(کوچه ی ۲۱جنوبی-جاده پازنان) با ۲۰میلیارد ریال اعتبار دیگر طرح های شهرداری دوگنبدان را تشکیل دادند.

  وی گفت: پارک پونه منطقه ۵۰۰دستگاه با اعتباری بیش از پنج میلیارد ریال به نمایندگی از طرح‌های شهرداری دوگنبدان افتتاح شد.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: سرانه فضای سبز دوگنبدان هم‌اکنون ۹,۹ مترمربع است.

  تاجگردون اظهار داشت: سرانه فضای سبز در دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران تا پایان امسال به ۱۱ متر افزایش خواهد یافت.

  وی با بیان اینکه گسترش شهرنشینی و توسعه در این شهرستان در حال افزایش است، عنوان کرد: ۳۰درصد از جمعیت شهر دوگنبدان در مناطق پانصد دستگاه ساکن هستند.

  تاجکردون در ادامه با اشاره به زمین‌هایی که در چند سال گذشته به عنوان کاربری آموزشی، رفاهی، تفریحی و فرهنگی واگذار شده و صاحبان امر تا کنون هیچ اقدامی انجام نداده‌اند، اظهار داشت: در قانون بودجه سال ۹۷ تصویب شده است که هر شخصی به هر عنوانی زمینی دریافت و متناسب با طرحی که ارائه داده ساخته نشده و یا تاکنون هیچ اقدامی انجام نداده است زمین‌ها به بیت المال برگرداننده و صرف خدمات عمومی و مردم شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود  افزود: انقلاب اسلامی در همه دوران ها پیام عزت بخش انسان های دربند طاغوت بود و این پیام به ثمر رسید تا انسان ها در اوج عزت، شخصیت و بالندگی به مسیر حرکت خود ادامه دهند.

  تاجگردون  اظهار کرد: این انقلاب برای اینکه جوان های ما در عرصه های علمی، تکنیکی، دانشگاهی، فناوری و … در اوج عزت بدرخشند آمد و باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد :ما مجاز نیستیم لحظه ای از ایثارگری های بزرگ شهیدان انقلاب اسلامی، شهیدان هشت سال دفاع مقدس و شهیدان حریم حرم غفلت کنیم و همواره اینها را راهنمای مسیر بالنده جمهوری اسلامی ایران بدانیم.

   

  انتهای پیام/ز