• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۴ | کد خبر : 227078 |Print This Post Print This Post
 • دهه فجر امسال ۳۶ طرح عمرانی و اقتصادی در گچساران افتتاح و کلنگ زنی شد+گزارش تصویری

  در بیستمین روز از ایام الله دهه فجر امسال با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۳۶ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش امید ملت […]

  در بیستمین روز از ایام الله دهه فجر امسال با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۳۶ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۴۳۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

  به گزارش امید ملت ، علی محمد احمدی در آیین بهره برداری از این طرح‌ها گفت: طرح‌های قابل بهره برداری در بخش‌های مختلف زیرساخت‌های برق، آب، ورزش، بهداشت، مسکن، کشاورزی، صنعت و آموزش مناطق شهری و روستایی است.

  احمدی افزود: اصلاح و بهینه سازی برق رادک با اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد ریال، آبرسانی به روستاهای اسپر و سرابنیز با اعتباری بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، سالن ورزشی اردوگاه دانش آموزی امامزاده جعفر با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، خانه بهداشت روستاهای نازمکان و پشه کان با یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال و واحد تولیدی شن و ماسه با ۱۳ میلیارد و ۶۷۸ میلیون ریال اعتبار از جمله طرح‌های عمرانی افتتاحی در این شهرستان است.

  وی تصریح کرد: چهار طرح عمران شهری با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.

  احمدی ادامه داد: این طرح‌ها شامل پارک پونه با اعتبار پنج میلیارد ریال، ساخت پل انتهای جاده پازنان با یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار و پارک مهر مادر و کودک با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

  وی عنوان کرد: آسفالت روستاهای سادات و ده ناصر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در سطح ۱۳ هکتار از دیگر طرح‌های افتتاحی این شهرستان در دهه فجر است.

  احمدی تعداد طرح‌هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز شده را ۱۰ مورد در بخش‌های مختلف اعلام کرد و گفت:۳۴۰ میلیارد ریال نیز برای این طرح‌های جدید تخصیص یافته است.

  وی ادامه داد: طرح‌های مجتمع تجاری-تفریحی با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار، فاز دوم پارک ساحلی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال، ساخت بلوار شهید پناهپوری با ۸۰ میلیارد ریال، اجرای سیسم آبیاری تحت فشار در سطح ۱۷۰ هکتار ۲۰ میلیارد ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار عملیات اجرایی آن آغاز شد.

  احمدی ابراز کرد: هشت طرح عمرانی با اعتباری بیش از ۱۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به نمایندگی از این طرح‌ها افتتاح و کلنگزنی خواهد شد.

  وی بیان کرد: این طرح‌ها شامل مدرسه سه کلاسه بیدزرد، روشنایی حد فاضل امامزاده جعفر کلاغ نشین، سالن ورزشی اردوگاه دانش آموزی امامزاده جعفر، پارک پونه، کتابخانه عمومی محله رادک و سالن ورزشی بانوان لیشتر است.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت : پیام انقلاب اسلامی برای آحاد مردم و در راس آن جوانان، دانشگاهیان، کشاورزان، کارآفرینان بخش صنعت و معدن و … استقلال عزت مندانه است و تداوم حرکت موفقیت آمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه ورود جوانان و همه آحاد ملت ایران به همه عرصه هاست.

  وی ادامه داد: هر جا ملت ورود پیدا کرد، دست دشمن خارجی را که قصد دست اندازی به همه شئونات این کشور را داشت از بیخ و بن قطع کرد.

  احمدی اظهار کرد: دهه مبارک فجر یک دهه سراسر از ذکر و تذکر است و برای همه ما یادآوری است که بدانیم با نعمت بزرگ جمهوری اسلامی زندگی می کنیم.

  وی یادآور شد: این نظام به برکت تلاش های هوشمندانه رهبران بزرگواری چون امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در سه دهه اخیر است و این مسیر در اوج شکوفایی استقلال، عزت و آزادی ادامه پیدا می کند و دهه فجر ذکر و تذکری برای گرامیداشت همه ایثارگری هاست.

  انتهای پیام /ط