• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۲ | کد خبر : 227076 |Print This Post Print This Post
 • دهه فجر امسال ۱۵ طرح عمرانی در باشت افتتاح و کلنگ زنی شد+گزارش تصویری

  در بیستمین روز از ایام الله دهه فجر امسال با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۱۵ طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد. برنامه های دهه مبارک فجر باید تاثیرگذار و ماندگار باشد به گزارش امید ملت ،نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی […]

  در بیستمین روز از ایام الله دهه فجر امسال با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۱۵ طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

  برنامه های دهه مبارک فجر باید تاثیرگذار و ماندگار باشد

  به گزارش امید ملت ،نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی عصر جمعه در آیین بهره برداری از این طرحها تصریح کرد : پروژه و طرح های  دهه مبارک فجر امسال باید غنی، با محتوا، تاثیرگذار و ماندگار باشد.

  غلامرضا تاجگردون تاکید کرد : بذر انقلاب در دل اقشار ملت به دست امام(ره) کاشته شد و امروز این نهال باید به سمت بهره برداری از ثمرات ۳۹ ساله خود حرکت کند.

  فرماندار باشت اظهار داشت: ۱۵ طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد که از این تعداد سه طرح کلنگزنی و ۱۲ طرح افتتاحی بوده است.
  سید مسعود حسینی اعتبار طرحهای افتتاحی را ۳۷۰ میلیاردریال و کلنگزنی را ۵۶ میلیارد ریال اعلام کرد.
  وی بیان کرد: طرح گازرسانی به ۱۶ روستای شهرستان باشت با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال به نمایندگی از سه طرح کلنگزنی شد.
  حسینی افزود: طرح گازرسانی و آبرسانی به روستای دلی رباط شهرستان باشت نیز به نمایندگی از طرحها بهره برداری شدند.
  وی اعتبار طرح گازرسانی به روستای دلی رباط را سه میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: ۱۲۷ نفر با ۲۵ خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.
  حسینی تصریح کرد: طرح آبرسانی به ۲۵ خانوار روستای دلی رباط با بیش از ۲ میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار نیز بهره برداری شد.
  فرماندار باشت ادامه داد : در این طرح یک مخزن ۱۰۰ متر مکعبی احداث و چهار کیلومتر شبکه گذاری اجرا شده است.

    انتهای پیام/ط