• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۱ | کد خبر : 226172 |Print This Post Print This Post
 • شهردار دوگنبدان : ملاقات عمومی با شهروندان روند خدمات رسانی را تسهیل می کند

  به گزارش امید ملت ، با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر دوشنبه دیدار مردمی شهردار دوگنبدان با شهروندان انجام می گیرد و در این نشست صمیمی شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با شهردار  می پردازند. معاونین و تعدادی از مدیران شهرداری نیز […]

  به گزارش امید ملت ، با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر دوشنبه دیدار مردمی شهردار دوگنبدان با شهروندان انجام می گیرد و در این نشست صمیمی شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با شهردار  می پردازند.

  ملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویر

  معاونین و تعدادی از مدیران شهرداری نیز در دیدار شهروندان با شهردار حضور دارند و به صورت چهره به چهره به مشکلات شهروندان رسیدگی می کنند چرا که جلسه ملاقات مردمی شهروندان با شهردار در راستای حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان به منظور خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و با کیفیت تر در حوزه‌های مختلف مدیریت‌شهری است. از سوی دیگر ارتباط مستقیم و بدون واسطه مردم با شهردار، ضمن تکریم ارباب رجوع، آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان در پی دارد.

  ملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویر

  مسعود ظفری در حاشیه این ملاقات در گفتگو با امید ملت ، اظهار کرد: باید توجه داشت که حضور شهردار در بین مردم و شنیدن مشکلات مردم از زبان آنها، تعامل و همکاری مجموعه شهرداری و اولویت بندی مسائل و مشکلات شهر جهت اقدام و رسیدگی با توجه به محدودیت های اعتباری از مهم ترین عوامل موفقیت مجموعه شهرداری است.

  ملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویر

  وی با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم نعمتی الهی است که باید به درستی نسبت به ادای آن اقدام کرد، افزود: دوران خدمت رسانی به مردم برای دولتمردان بسیار کوتاه است از این رو باید از این فرصت کوتاه جهت رفع نیازهای مردم که صاحبان اصلی انقلاب هستند بهره لازم را برد .

  ملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویر

  شهردار دوگنبدان  تصریح کرد: تحقق اهداف مدیریت شهری در خصوص ساخت شهری ایده آل در گرو رفع نیازهای زندگی شهروندی است و راه رسیدن به این مهم علاوه بر شنیدن و آگاهی از سطح مشکلات، برنامه ریزی های صحیح و اصولی مدیریتی است که این مهم با مشارکت همه جانبه مردم و اعمال شیوه های مدیریتی نوین محقق شده و راهکاری اثرگذار جهت عبور از بحران های شهری است .

  وی ادامه داد: طی مدتی که بنده به عنوان شهردار و  خدمتگذار مردم مشغول به فعالیت شده ام همواره تلاش شده ملاقات عمومی با شهروندان طبق روز اغلام شده برگزار شود .

  وی با بیان اینکه مشکلات مردم عموما مرتبط به حوزه شهرسازی است، عنوان کرد: موضوعات و درخواست های مردمی در این جلسات مطرح می شود و تلاش می شود با همفکری و اهتمام ویژه، در راستای رفع چالش های پیش روی شهروندان گام های موثری برداشته شود .

  شهردار دوگنبدان  مراجعه مردم به شهرداری را برای پیگیری مطالبات شان نشانه اعتماد مردم به نظام دانست و گفت : ملاقات عمومی با شهروندان تسهیل روند خدمت رسانی و شتاب بخشیدن به فرایند حل مشکلات را بدنبال دارد .

  گفتنی است هر هفته بیش از ۷۰نفر از شهروندان در جلسه ملاقات مردمی با شهردار دوگنبدان دیدار و مشکلات حوزه شهری شان مورد رسیدگی قرار می گیرد.

  ملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویرملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویرملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویرملاقات عمومی شهردار با شهروندان دوگنبدانی در راستای تکریم ارباب رجوع+تصاویر
  انتهای پیام/ط