• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۲ | کد خبر : 226128 |Print This Post Print This Post
 • ۱۵۰میلیارد ریال طرح برای توسعه زیلایی بویراحمد در دست اجراست

          ۱۵۰میلیارد ریال طرح برای توسعه زیلایی بویراحمد در دست اجراست به گزارش امید ملت غلام محمد زارعی اظهار داشت: تلاش مسئولان در راستای برخورداری این مناطق از نعمت گاز، برق، آب و بهداشت در راستای اجرای عدالت است. وی با بیان اینکه گاز رسانی به دهستان زیلایی هم اینک در حال مطالعه و […]

   

        ۱۵۰میلیارد ریال طرح برای توسعه زیلایی بویراحمد در دست اجراست

  به گزارش امید ملت غلام محمد زارعی اظهار داشت: تلاش مسئولان در راستای برخورداری این مناطق از نعمت گاز، برق، آب و بهداشت در راستای اجرای عدالت است.
  وی با بیان اینکه گاز رسانی به دهستان زیلایی هم اینک در حال مطالعه و بررسی است گفت: انتقال گاز از کوتاه ترین مسیر به این منطقه محروم حداقل ۸۰ کیلومتر فاصله دارد.
  نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: گسترش و اجرای ۱۵ کیلومتر جاده مورزرد زیلایی در برنامه ای منسجم طراحی شده است.
  وی عنوان کرد: سیمای دهستان در طی چهار سال اخیر متحول شده اما برای برای رسیدن به نقطه مطلوب باید تلاش های بیشتری کرد.
  وی با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای رفع مشکلات اساسی مردم تصریح کرد: هم اینک مردم این منطقه خواهان دسترسی به شبکه اینترنت و تلفن های همراه هستند.
  منطقه زیلایی دارای پنج هزار کلونی زنبور و ۳۲ طرح پرورش ماهی است.
  در دهستان زیلایی ۶ هزار و ۴۷۲ هکتار جنگل، هفت هزار و ۴۳۳ هکتار مرتع، ۶۷۰ هکتار زمین زراعی و ۴۵ هکتار باغ وجود دارد.
  دریاچه برم زرد زیلایی به عنوان یک منطقه سیاحتی بویراحمد در فاصله ۱۴۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

  علی محمد صدوقی /امید ملت