• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۹ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۹ | کد خبر : 226089 |Print This Post Print This Post
 • جانشین پرویز موسوی در هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد کیست؟/فوتبال استان توان باندبازی‌‌ها را ندارد

  جانشین پرویز موسوی در هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد کیست؟/فوتبال استان توان باندبازی‌‌ها را ندارد به گزارش  امید ملت به نقل از فارس ، فوتبال به مانند همه نقاط کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین طرفدار را دارد. در سال‌های اخیر نیز با گسترش این رشته ورزشی در کشور و موفقیت‌هایی که فوتبال ایران […]

  جانشین پرویز موسوی در هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد کیست؟/فوتبال استان توان باندبازی‌‌ها را ندارد

  به گزارش  امید ملت به نقل از فارس ، فوتبال به مانند همه نقاط کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین طرفدار را دارد.

  در سال‌های اخیر نیز با گسترش این رشته ورزشی در کشور و موفقیت‌هایی که فوتبال ایران در سطح آسیایی و کشوری داشت فوتبال استان نیز دچار تحول شد.

  پیدایش تیم‌هایی مانند شهرداری یاسوج و موفقیت‌های آن در سطح کشور موجب شد تا در استان جوانان بیشتری جذب این رشته شوند و فوتبال در همه خانواده‌ها رسوخ کند.

  به دنبال این موفقیت‌ها هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد نیز از جایگاه ویژه‌ای در بین هیأت‌های ورزشی برخوردار شد و باید اذعان کرد که در حال حاضر هیأت فوتبال مهم‌ترین هیأت ورزشی در استان به شمار می‌رود.

  این روزها صحبت از رفتن سید پرویز موسوی از هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد است کسی که باید نام او را به عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ استان همیشه به یاد داشت.

  سید پرویز موسوی در دوره ریاست خود در هیأت فوتبال فراز و فرودهای زیادی داشت که بیان آن‌ها به وقت بیشتری نیاز دارد.

  موسوی به دلیل مشغله کاری زیاد این روزها صحبت از استعفا کرده و به تبع آن تعدا زیادی از پیشکسوتان فوتبال به دنبال این جایگاه مهم ورزشی در استان هستند.

  افرادی که هر کدام رزومه‌ای دارند و البته که در کنار تخصص باید تعهد کاری هم داشته باشند چرا که هیأت فوتبال با جامعه بزرگی از ورزشکاران سر و کار دارد که در صورت عدم توجه به آن‌ها فوتبال استان سیر قهقرایی خواهد داشت.

  نهادهای نظارتی باید برای تعیین چنین شخصی که هم دارای سابقه کاری و هم تعهد است سخت‌گیری لازم را داشته باشند تا هیأت فوتبال در مسیر اصلی خود بدون توجه به باند بازی‌های رایج در فوتبال حرکت کند.