• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۴ دی , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷ | کد خبر : 225872 |Print This Post Print This Post
 • حماسه حضور در گچساران / پاسخ مردم گچساران در محکومیت آشوبگران+تصاویر

  جای‌جای ایران اسلامی بازهم صحنه نمایش بصیرت و اقتدار ملت بود، مردمی که با دشمن‌شناسی خود بار دیگر به میدان آمدند و آتش «آشوب و اغتشاش» را خاموش کردند. به گزارش امید ملت ، مردم گچساران امروز آمده بودند تا نشان دهند حسابشان از آشوبگری‌هایی که طی چند روز گذشته توسط تعداد معدودی اغتشاشگر در […]

  جای‌جای ایران اسلامی بازهم صحنه نمایش بصیرت و اقتدار ملت بود، مردمی که با دشمن‌شناسی خود بار دیگر به میدان آمدند و آتش «آشوب و اغتشاش» را خاموش کردند.

  به گزارش امید ملت ، مردم گچساران امروز آمده بودند تا نشان دهند حسابشان از آشوبگری‌هایی که طی چند روز گذشته توسط تعداد معدودی اغتشاشگر در کشور رخ داد، جدا است و آن‌ها همچنان پای آنچه خون داده‌اند، ایستاده‌اند.

  مردم با بصیرت و ولایتمدار گچساران هرچند برای تحقق مطالبات اجتماعی و اقتصادی خود خواستار توجه جدی دولت و نمایندگان به حرف‌های مردم هستند اما راه اعلام انتقاد و گلایه خود از شرایط اقتصادی را آشوبگری در خیابان‌ها نمی‌دانند و بر همین اساس امروز بنابر تکلیف شرعی و ملی خود، در این راهپیمایی حضور حداکثری پیدا کردند.

  یکی از شهروندان گچسارانی با محکومیت هر اغتشاشی که به آرامش عموم مردم لطمه بزند تصریح کرد: امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است.

  خ مقدم به ما گفت: این اغتشاشات نشان داد برخی خود را به خواب‌زده و برخی دچار فراموشی شده‌اند و این در حالی است که اگر امروز در وضعیتی که کشورهای همسایه دچار جنگ و خونریزی هستند در آرامش به سر می‌بریم مرهون ایثارگری شهدا و جانبازان است.

  وی افزود: هرگونه اغتشاشی که این امنیت و آرامش را مخدوش کند، محکوم بوده و از سوی شهروندان ولایتمدار پذیرفته نیست.

  در این راهپیمایی  که از چهار راه فرمانداری سابق تا میدان امام خمینی (ره) برگزار شد اقشار مختلف مردم گچساران با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و تصاویری از رهبر فرزانه انقلاب پایبندی خود به آرمان‌های ایران اسلامی و شهدا فریاد زدند و با ا شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «جانم فدای رهبر» اغتشاشات اخیر را محکوم کرده و خواستار برخورد با مرتکبین شدند.

  انتهای پیام/ط