• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۳ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۳ | کد خبر : 225863 |Print This Post Print This Post
 • رئیس سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان گچساران: جلسه پرسش و پاسخ ویژه کارفرمایان و بیمه شدگان بزودی برگزار میشود

  رئیس سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان گچساران خبر داد : جلسه پرسش و پاسخ هایی که برای کارفرمایان و بیمه شدگان مفید است بزودی  برگزار میشود.   محسن علیزاده در گفتگو با امید ملت ، اظهار داشت : در راستای شفاف سازی و رفع مشکلات جامع هدف سازمان تامیین اجتماعی جلسه پرسش و پاسخی برای […]

  رئیس سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان گچساران خبر داد : جلسه پرسش و پاسخ هایی که برای کارفرمایان و بیمه شدگان مفید است بزودی  برگزار میشود.

   

  محسن علیزاده در گفتگو با امید ملت ، اظهار داشت : در راستای شفاف سازی و رفع مشکلات جامع هدف سازمان تامیین اجتماعی جلسه پرسش و پاسخی برای بیمه شدگان و کارفرمایان محترم با حضور مدیرکل و کارشناسان ارشد استان روز یکشنبه مورخه ۱۷/۱۰/۹۶ ساعت ۹صبح در محل سالن اجتماعات سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان گچساران برگزار خواهد شد .

  علیزاده به اهمیت و جایگاه بیمه تامین اجتماعی در سطح جامعه پرداخت وتامین اجتماعی را خدمت و پشتوانه ای برای آینده مردم دانست.
  وی اظهار داشت:سازمان تامین اجتماعی گسترده ترین نهاد در عرصه بیمه های اجتماعی است که زیر نظر وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با استقلال مالی اداره می شود.
  علیزاده برترویج فرهنگ بیمه ای در سطح جامعه تاکید و خواستار توجه بیشتر مردم بر اهمیت بیمه  و برخورداری از مزایا بیمه تامین اجتماعی در طول دوران زندگی به ویژه دوره کهنسالی شد.
  وی برخورداری از خدمات بیمه تامین اجتماعی برای هر فرد یک نوع عزت و ارزش یاد کرد که در دوران پیری می تواند امنیت و آسایش  را در آینده فراهم کند.
  وی بابیان این که تامین اجتماعی همواره در جهت تحقق عدالت اجتماعی و تامین رفاه و امنیت نیروهای مولد جامعه بسیار کوشاست خواستار مشارکت جامعه هدف شد .

  علیزاه با بیان اینکه: این نشست در راستای تعامل و همبستگی بییمه شده ، کارفرما و سازمان می باشد خاطر نشان کرد:  با حضورسبزتان خدمتگزاران خود را یاری رسانید تا با تلاش و برنامه ریزی بیشتر بتوانیم بر مشکلات جامعه هدف فائق آئیم .

  انتهای پیام /ط