• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۳ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۸ | کد خبر : 225860 |Print This Post Print This Post
 • اصناف و بازاریان گچساران در محکومیت اغتشاشات اخیر تجمع خواهند کرد

  رئیس مجمع امور صنفی گچساران گفت که اصناف و بازاریان گچساران با شرکت در برگزاری تجمع و راهپیمایی در سطح شهر اغتشاشات اخیر و خسارات به اموال عمومی را محکوم خواهند کرد. به گزارش امید ملت، سید ناصر حسینی روز چهارشنبه در گفت وگو با امیدملت ، افزود: بازاریان‌ و اصناف گچساران هم پای دیگر […]

  رئیس مجمع امور صنفی گچساران گفت که اصناف و بازاریان گچساران با شرکت در برگزاری تجمع و راهپیمایی در سطح شهر اغتشاشات اخیر و خسارات به اموال عمومی را محکوم خواهند کرد.

  به گزارش امید ملت، سید ناصر حسینی روز چهارشنبه در گفت وگو با امیدملت ، افزود: بازاریان‌ و اصناف گچساران هم پای دیگر شهروندان در تجمع اعتراض به اغتشاشات اخیر شرکت خواهند کرد و با سردادن شعارهایی رفتارهای وحشیانه اغتشاشگران را محکوم خواهند نمود.

  رئیس مجمع امور صنفی گچساران با بیان اینکه مردم ایران بیدارند و دشمنان خود را می‌شناسند، بیان کرد: مردم از اتفاقات روزهای اخیر ناراضی بوده و با حضور در تجمع‌های خودجوش و از رسانه‌ها، بارها از چنین رفتارهای هنجارشکنانه‌ای اعلام انزجار کرده‌اند.

  حسینی ضمن محکوم کردن این حرکات کور و تخریب اموال عمومی، از همه مردم و مسئولان می‌خواهد ضمن حفظ انسجام و آرامش خود و رعایت قانون، این حرکت‌های مذبوحانه را در نطفه خفه کرده و اجازه سوء استفاده به اغتشاش گران و فریب خوردگان را ندهند.

  وی با بیان‌ اینکه قشر اصناف و بازاری در دوران پیروزی انقلاب و حضور در دفاع مقدس پیشتاز بودند و شهدایی را تقدیم به نظام کردند، ابراز کرد: اتحادیه‌ها و اصناف با تجمع باشکوه خود نفرت خود را نسبت به اغتشاشگران و آشوبگران‌ اعلام میکنند.

  حسینی در پایان از همه مسئولان و نیرو‌های نظامی و انتظامی، بسیج و همه دستگاه‌هایی که در حفظ امنیت این مرز و بوم همت می‌گمارند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماییم.

  انتهای پیام/ط