• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۹ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۳ | کد خبر : 225440 |Print This Post Print This Post
 • طی حکمی: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر احمد منصوب شد.

  طی حکمی: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر احمد منصوب شد.   . به  گزارش امید ملت ، وزیر کشور در حکمی محمدکاظم نظری را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر احمد منصوب کرد. در حکم وزیر کشور برای انتصاب محمدکاظم نظری آمده است: جناب آقای محمدکاظم […]

  طی حکمی:

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر احمد منصوب شد.

   

  .

  به  گزارش امید ملت ، وزیر کشور در حکمی محمدکاظم نظری را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر احمد منصوب کرد.

  در حکم وزیر کشور برای انتصاب محمدکاظم نظری آمده است:

  جناب آقای محمدکاظم نظری
  سلامُ علیکم
  بموجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب می‌شوید.
  امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاههای کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
  توفیق روز افزونتان در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ” مدظله العالی” در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

  عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور