• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۴ | کد خبر : 225093 |Print This Post Print This Post
 • مجموعه شعر «زمند» چاپ می‌شود

  مجموعه شعر «زمند» چاپ می‌شود   کتاب مجموعه شعر بومی با عنوان «زمند» به‌زودی و به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد چاپ و تولید می‌شود. سرپرست واحد آفرینش‌های حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد در این باره گفت: این کتاب مجموعه آثار شعر بومی حسن بهرامی از شاعران توانمند استان است. حمید حسینیان اضافه […]

  مجموعه شعر «زمند» چاپ می‌شود

   

  کتاب مجموعه شعر بومی با عنوان «زمند» به‌زودی و به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد چاپ و تولید می‌شود. سرپرست واحد آفرینش‌های حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد در این باره گفت: این کتاب مجموعه آثار شعر بومی حسن بهرامی از شاعران توانمند استان است.

  حمید حسینیان اضافه کرد: کار جمع‌آوری و انتخاب اشعار برای این مجموعه صورت گرفته است و قرار است که این مجموعه تا پایان سال جاری توسط انتشارات مطرح سوره مهر به چاپ برسد.

  وی در ادامه در مورد کتاب «زمند» گفت: این مجموعه به دو بخش «یار یار» و «غزل» تقسیم می‌شود و دربرگیرنده ۳۵ قطعه یار یار و ۲۲ قطعه غزل است.

  حسینیان تازگی در نوع نگاه و زبان را از ویژگی‌های این کتاب برشمرد و اظهار داشت: تصاویر بدیع، تطابق فضای مدرن و سنتی در کنار هم روانی در ساختار اشعار و انتخاب قوافی تأثیرگذار از دیگر ویژگی‌های این کتاب است.

  مدیر واحد آفرینش‌های ادبی در پایان این گفت‌وگو تصریح کرد: این واحد تاکنون چندین کتاب در حوزه شعر به چاپ رسانده است که باسیاست‌های جدید این مرکز و تأکید بر امر تولید کتاب‌های بیشتری برای چاپ و تولید در دستور کار داریم.