۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2191
  • 25 اکتبر 2019 - 19:49
امام جمعه یاسوج: ایران در جنگ سیاسی دشمن را شکست می‌دهد

امام جمعه یاسوج: ایران در جنگ سیاسی دشمن را شکست می‌دهد

امام جمعه یاسوج گفت: ساخت هواپیمای جت آموزشی با نام «یاسین» توسط جوانان و نخبگان ارتش جمهوری اسلامی نماد بی‌اثر بودن تحریم‌های دشمن است.

به گزارش امید ملت؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به ساخت هواپیمای جت آموزشی با نام «یاسین» توسط جوانان و نخبگان ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: این هواپیما از نظر تجهیزات با نمونه‌های خارجی برابری می‌کند و شاید نسبت به آن‌ها نیز برتری داشته باشد.

امام جمعه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با ساخت این هواپیما دشمنان به خوبی فهمیدند که تحریم علیه کشور و ملت ایران بی اثر است.

حسینی با تسلیت 28 صفر سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و امام حسن مجتبی(ع) ابراز کرد: پیامبر رنج‌های زیادی را برای ترویج دین مبین اسلام و گسترش آموزه‌های دینی متحمل شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم دوران امام حسن مجتبی(ع) قدر آن حضرت را ندانسته و او را تنها گذاشتند  و به همین دلیل آن حضرت مجبور به صلح با معاویه شد، خاطرنشان کرد: 30 صفر نیز سالروز شهادت امام رضا(ع) است.

حسینی با اشاره به برگزاری باشکوه همایش پیاده روی اربعین حسینی امسال ادامه داد: شرکت مسلمانان و غیر مسلمانان در این همایش یک مانور مهم و تیری به قلب دشمنانان اسلام و مسلمانان بود و چنین تجمعی در دنیا بی‌نظیر و بیانگر اتحاد و انسجام مسلمانان است.

وی با اشاره به دستگیری روح الله زم سرشبکه کانال خبری آمدنیوز بیان کرد: نیروهای سازمان اطلاعات سپاه این اقدام مهم را انجام دادند در حالی که این مهره فاسد مورد حمایت جدی آمریکا، رژیم صهیونیستی و فرانسه بود و این اقدام بیانگر آن بوده که ایران می‌تواند در جنگ سیاسی دشمنان را به خوبی مغلوب و شکت دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.