۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 2056
  • 16 اکتبر 2019 - 11:45

موکب حضرت بی بی حکیمه (س) آماده پذیرایی از زائران است

همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین موکب بی بی حکیمه برای پذیرایی و خدمتگزاری به زائران اربعین اباعبدالله الحسین(ع) در محور تردد زائران در شهرستان گچساران برپا شد.

مسئول موکب حضرت بی بی حکیمه (س) با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته خیرین و خادمان اقا امام حسین (ع) علی الخصوص رضا محمدی هیئت امنای موکب حضرت بی بی حکیمه (س) گفت: توفیقات حاصل ‌شده در این کار به دلیل خلوص نیت خدمت‌گذاران این موکب بوده است.


جان محمد محمدی ابراز کرد: روزانه از پنج هزارزائر اربعین حسینی در این موکب پذیرایی می شود.
وی تصریح کرد : موکب حضرت بی بی حکیمه (س) بلحاظ اینکه در ورودی شهر قرار دارد و محور عبور زائرانی است که به کربلا ی معلی مشرف میشوند شاهد ترافیک سنگینی هستیم لذا از عموم مردم گچساران خواهشمندم نذورات خود را برای خدمت رسانی به زائران اباعبدالله(ع) به این موکب واقع در (تالار رضا-فلکه فرودگاه )تحویل دهند
وی خاطر نشان کرد : تمامی هزینه پخت غذا در این موکب از محل مشارکت های مردمی داخل و خارج شهرستان تامین می شود
محمدی اظهار داشت: توزیع غذای گرم در وعده های ناهار، شام و صبحانه و بسته های میان وعده شامل بیسکویت، خرما، سیب درختی همراه با چای و آب در بین زائران همچنان تا پایان اربعین از سوی این موکب ادامه دارد.

هیئت امنای موکب حضرت بی بی حکیمه (س) خاطر نشان کرد: سال گذشته در روزهای اوج با هشت هزار وعده غذا ، پنج هزار میان وعده و2 هزار صبحانه از زائران امام حسین پذیرایی ‌کردیم و به لطف نذورات مردمی توانستیم سطح آن را ارتقا دهیم و محل اسکان و استراحت برای زائران فراهم کنیم.
رضا محمدی با بیان اینکه در کنار خدمات دهی به زائران اربعین حسینی فعالیت های فرهنگی تبلیغی نیز به زائران ارائه می شود، گفت: برنامه مداحی و احیای نماز جماعت یومیه نیز به صورت روزانه در دست انجام است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.