۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1894
  • 04 اکتبر 2019 - 12:00
تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است

تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است

“اعتراضی که به اعتراف انجامید”/تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است احمد مختاری تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است چندسال گذشته، گویی شروع اخبار صبحگاحی با نامی از تاجگردون و پایان اخبار با تاجگردون، به یک سنت و […]

“اعتراضی که به اعتراف انجامید”/تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است

احمد مختاری

تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است
چندسال گذشته، گویی شروع اخبار صبحگاحی با نامی از تاجگردون و پایان اخبار با تاجگردون، به یک سنت و رسم بدل شده.

چندیست یکی از ياران عدل هاشمي در انتقاد از تاج گردون متنی از خود ساطع کرده که گرچه قرار بود اعتراض باشد ، ولی ناخودآگاه گواهی بر قدرت و تسلط کاملتر تاجگردون از عدل هاشمی، بر امور و مشکلات کهگیلویه شد.

به عنوان مثال، آنجاکه تاج گردون از وضعيت مديريت پروژه ساماندهي بلاد شاپور و اشاره به قدمت کهن این بلاد و عنوان پیشینه ای دیرینتر از بلاديان گچساران است،صحبت کرده، گاف بزرگ این موجود عدلدوست، تجلی میکند.

در مقاله عجيب این دوستدار هاشمی، در نقد تاج گردون گفته اند:((چرا از بلاد شاپور مي گويي از قلعه رئيسي نمي گويي؟))

گويا خود نويسنده مطلب كه سرباز عدل هاشميست نيز به اين باور رسيده است كه عدل هاشمي نميتواند كمكي به كهگيلويه بزرگ نمايد و گویی احیا قله رییسی از شعارهای انتخاباتی تاجگردون بوده. بنظر میرسد باید تعارفات کنار گذاشته شده و روی مصاحبه های افرادی چون شهردار چرام و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری ، که یکی آسفالت کهگیلویه را مرهون تلاش تاجگردون و دیگری اعتبار ویژه بلاد شاپور را هدیه غلام باشت و باوی عنوان نمودند، دقت بیشتری کرد و عیار هاشمی را سنجید.

به هرترتيب تاج گردون نشان داده است كه از عدل هاشمي بر اوضاع كهگيلويه مسلط تر است و کام این کهنه دیار از شیرینی انتخاب فرزندی راست قامت سربلند چون تاجگردون بیش از آنچه یقه چاکانش ادعا کردند، شیرین شده.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.