۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1802
  • 30 سپتامبر 2019 - 10:45
اختصاص ۴۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای چهارخطه کردن جاده بابامیدان ـ یاسوج ـ سمیرم

اختصاص ۴۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای چهارخطه کردن جاده بابامیدان ـ یاسوج ـ سمیرم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص ۴۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای چهارخطه کردن جاده بابامیدان ـ یاسوج ـ سمیرم خبر داد.

به گزارش امید ملت؛ حسین کلانتری اظهار داشت: دو هزار و 250 پروژه عمرانی در شهرستان‌های هشت‌گانه این استان در دست اجرا بوده که تکمیل و اتمام آنان بر اساس نیاز و خواست مردم اولویت بندی شده است.

وی خواستار تسریع در روند پروژه‌های نیمه تمام توسط دستگاه‌های اجرایی شد و افزود: بدون شک تاخیر در اجرای پروژه‌ها سبب افزایش هزینه‌های تمام شده و حتی فرسودگی می‌شود.

کلانتری با تشریح پروژه‌های راهسازی در دست ساخت به عنوان یک اولویت با هدف رسیدن به توسعه ادامه داد: چهارخطه کردن جاده یاسوج ـ شیراز، یاسوج ـ سمیرم و یاسوج بابامیدان در دستور کار بوده و برای اتمام جاده پاتاوه-دهدشت نیز دغدغه داریم.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد برای افتتاح پروژه راهسازی یاسوج ـ شیراز تا پایان امسال اظهار امیدواری کرد و گفت: هم اکنون دو پیمانکار در این مسیر به جد مشغول فعالیت هستند.

کلانتری با اشاره به اختصاص 410 میلیارد ریال اعتبار برای چهارخطه کردن جاده بابامیدان – یاسوج – سمیرم تصریح کرد: این محور بیشترین تلفات در تصادفات رانندگی را دارد که همین امر ضرورت تکمیل و بهره برداری از آن را در کمترین زمان ممکن نشان می‌دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.