۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1799
  • 29 سپتامبر 2019 - 10:20
دانشجویان استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می‌شوند

دانشجویان استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می‌شوند

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بنیاد در سال تحصیلی جدید از دانشجویان ورودی دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری صاحب استعداد برتر در استان پشتیبانی می‌کند.

به گزارش امید ملت؛ حمدالله اکوانی اظهار داشت: بنیاد ملی نخبگان براساس آیین‌نامه «پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، تسهیلات ویژه‌ای را به این افراد اعطا می‌کند.

وی افزود: در سال تحصیلی جاری، دانشجویان هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که دارای شرایط ذکر شده در آیین‌نامه هستند می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

اکوانی بیان کرد: ثبت‌نام دانشجویان سال اول دانشگاه‌ها آغاز شده و فرصت نهایی برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست تا پایان  مهرماه  است.

وی تصریح کرد: دانشجویان متقاضی، اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانیhttps://sina.bmn.ir  بارگذاری و ثبت کنند.

اکوانی عنوان کرد: در بخش های آموزش‌یاری، همکاری‌های علمی، اجرایی و فن‌یاری، توانمندی آموزشی و کارآفرینی و  ارتباطات علمی به دانشجویان دارای استعداد برتر تسهیلات پرداخت می شود.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از جمله شرایط بهره‌مندی از این تسهیلات داشتن مدال طلا یا نقره کشوری در المپیادهای ملی  و رتبه های برتر آزمون سراسری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.