۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1790
  • 29 سپتامبر 2019 - 9:36
یاسوج آبان امسال میزبان اجلاس استانی نماز است

یاسوج آبان امسال میزبان اجلاس استانی نماز است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجلاس استانی نماز در بخش دانش‌آموزی با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز استان در یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش امید ملت؛ احد جمالی معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمددر نشست هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز در بخش دانش‌آموزی در یاسوج اظهار داشت: شهر یاسوج مرکز این استان آبان ماه امسال میزبان اجلاس استانی نماز در بخش دانش‌آموزی با عنوان «نماز و مدرسه» است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: زمان دقیق برگزاری این اجلاس یک روزه به زودی از سوی مسؤولان اداره کل آموزش و پرورش استان تعیین و اعلام شود.
وی افزود: این اجلاس به طور باشکوه، مطلوب و در خور شأن برگزار شود و هزینه برگزاری آن نیز تا حد امکان کاهش یابد. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به محدودیت منابع مالی در کشور و دستگاه‌های اجرایی این استان، بیان کرد: یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه ایران اسلامی است.
جمالی عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی و به ویژه نهادهای فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد اعتبار مورد نیاز برای برگزاری این اجلاس را پرداخت کنند.
وی ابراز داشت: فرهنگ اقامه نماز هر چه بیشتر بین دانش‌آموزان دوره ابتدایی کهگیلویه و بویراحمد نهادینه شده و ترویج یابد زیرا اثرگذارتر و ماندگارتر خواهد بود.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: اجلاس استانی نماز در بخش دانش آموزی با مشارکت این اداره کل و ستاد اقامه نماز استان برگزار می‌شود.
هادی زارع پور اظهار داشت: اقدام‌های مورد نیاز برای برگزاری این اجلاس انجام و تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است.
وی افزود: افراد شرکت کننده در این اجلاس شامل دانش آموزان، اولیای آنها، معلمان، مدیران و ائمه جماعات مدارس، خیران نمازخانه ساز در مدارس، اصحاب رسانه و جمعی از مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: محورهای این اجلاس شامل راهکارهای ترغیب هر چه بیشتر دانش آموزان به اقامه نماز، روش های ترویج روزافزون فرهنگ اقامه نماز در مدارس و تجلیل از یاوران نماز مدارس، ائمه جماعات فعال مدارس و خیران نمازخانه ساز در مدارس استان است.
زارع پور عنوان کرد: مهلت ارسال آثار به این اجلاس تا ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸ بوده و سه گروه شامل دانش آموزان، اولیای آنها و معلمان می توانند اثر ارائه دهند.
وی ابراز داشت: آثار ارسالی به این اجلاس در زمینه های مقاله پژوهشی، شعر، داستان، نمایش، سرود، خاطره، وبلاگ نویسی، ایده و تجربه و فیلم کوتاه است.
زارع پور گفت: ۲۰۰ نفر از برگزیدگان این اجلاس با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل می شوند.
وی اظهار داشت: بر اساس برآوردهای انجام شده هزینه مورد نیاز برای برگزاری این اجلاس حدود سه میلیارد ریال است که انتظار می رود دستگاه های اجرایی استان برای تأمین آن همکاری کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.