۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1762
  • 26 سپتامبر 2019 - 18:33
۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۰ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان پرداخت شده است.

به گزارش امید ملت؛ قباد مبشری اظهار داشت: ۷۶۴ طرح اشتغالزایی با این میزان تسهیلات برای همین تعداد مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.

وی افزود: طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و کمتر برخوردار با اعطای تسهیلات به‌ منظور اشتغالزایی و تقویت تولیدات داخلی با جدیت در دستور کار کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بر همین اساس از شهریورماه سال گذشته تاکنون یک هزار و ۱۱۹ طرح اشتغالزایی با اعتبار ۳۹۶ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان در مناطق روستایی و عشایری استان اجرا شده است.

مبشری عنوان کرد: یکی از مهمترین رویکردها، سیاست ها و برنامه ‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد توانمندسازی مددجویان زیر پوشش با ایجاد اشتغال پایدار از طریق پرداخت تسهیلات اشتغالزایی است.

وی ابراز داشت: عمده ترین فعالیت‌ های کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در حوزه اشتغال و خودکفایی شامل شناسایی مددجویان مستعد اشتغال و ظرفیت ‌های هر منطقه و ارائه آموزش‌ های فنی و حرفه‌ ای به مددجویان متقاضی اشتغال است.

مبشری گفت: ۱۴۸ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تاکنون در دوره ‌های آموزش فنی و حرفه ‌ای شرکت کرده اند.

۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.