۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1753
  • 26 سپتامبر 2019 - 18:06
پروژه آبرسانی به شهرستان محروم بهمئی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه آبرسانی به شهرستان محروم بهمئی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی از طریق سد کوثر تا تیرماه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش امید ملت، حسین کلانتری ظهر امروز در بازدید از پروژه آبرسانی به شهر لیکک و روستاهای مسیر اظهار داشت: پروژه آبرسانی به شهر لیکک و روستاهای مسیر از طریق سد کوثر نباید تا زمان بهره برداری نباید برای لحظه‌ای متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه طول این پروژه 57 کیلومتر است، عنوان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه سالانه 5.8 میلیون متر مکعب آب پایدار تصفیه شده از سد کوثر به شهر لیکک و روستاهای مسیر تامین می‌شود.

کلانتری با بیان اینکه با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده بهره برداری از پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی از طریق سد کوثر تا تیرماه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با افتتاح این پروژه 20 هزار نفر از نعمت آب سالم برخوردار می‌شوند، خاطرنشان کرد: مسیر اجرای این پروژه سخت بوده ولی به دلیل نیاز مردم تسریع در اجرای آن ضروری است.

کلانتری تکمیل و بهره برداری از این پروژه را جزو خواسته‌های به حق مردم دانست و افزود: با بهره برداری از پروژه آب شرب شهر لیکک، شهرک ولی عصر و 120 روستای شهرستان بهمئی تامین می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.