۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1736
  • 25 سپتامبر 2019 - 12:03
غلام رضا تاج گردون چندسال است دهدشت را فراموش می کنیم و درگیر بررسی وضعیت چند دکه می شویم در حالیکه بایستی محور اصلی کار ،بافت تاریخی دهدشت را قرار دهید

غلام رضا تاج گردون چندسال است دهدشت را فراموش می کنیم و درگیر بررسی وضعیت چند دکه می شویم در حالیکه بایستی محور اصلی کار ،بافت تاریخی دهدشت را قرار دهید

جلسه باز آفرینی شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با بررسی مشکلات این حوزه مورد بررسی قرار گرفت. جلسه بافت آفرینی شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در یاسوج برگزار شد. به گزارش امید ملت ، این نشست با حضور پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت باز […]

جلسه باز آفرینی شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با بررسی مشکلات این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه بافت آفرینی شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در یاسوج برگزار شد.
به گزارش امید ملت ، این نشست با حضور پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت باز آفرینی ایران، کلانتری استاندار ،تاجگردون نماینده مردم گچساران وباشت درمجلس و اعضای بازآفرینی شهری در سالن دولت در یاسوج برگزار شد.
غلامرضا تاجگردون دراین نشست با تاکید برقدمت بافت تاریخی دهدشت گفت :
در کهگیلویه یک عرصه ۱۶۰ هکتاری است. تاجگردون با اشاره به قدمت بافت تاریخی دهدشت گفت: عمر و قدمت دهدشت کجاوقدمت گچساران کجا .
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود : بافت تاریخی دهدشت مربوط به عصرصفوی است درحالیکه بلادیان گچساران تنها ۶۰ تا ۷۰ سال قدمت دارد.
تاجگردون افزود : در بررسی پروژه ها و اولویت بندی تاریخ چندساله دهدشت را فراموش می کنیم و درگیر بررسی وضعیت چند دکه می شویم در حالیکه بایستی محور اصلی کار ،بافت تاریخی دهدشت را قرار دهید .
تاجگردون با انتقاد از عدم هماهنگی های درون استانی گفت : باید برای باز آفرینی سازماندهی بین مدیریتی به وجود آید که در بین ادارات استان وجود ندارد .

افزودن

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.