۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1720
  • 23 سپتامبر 2019 - 22:35
عملیات اجرایی بیمارستان شهرستان چرام به زودی آغاز می‌شود

عملیات اجرایی بیمارستان شهرستان چرام به زودی آغاز می‌شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تعیین تکلیف ۴ پروژه بزرگ بهداشتی و درمانی در کهگیلویه بزرگ در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: عملیات اجرایی بیمارستان چرام به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش امید ملت، پرویز یزدان‌پناه عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه بزرگ اظهار داشت: هدف از سفر به کهگیلویه بزرگ بررسی مشکلات پروژه‌های مختلف شامل بیمارستان‌های شهرستان‌های چرام و لنده و کلینیک تخصصی و مرکز آموزشگاه بهورزی دهدشت بوده تا با ارائه راهکاری مناسب شاهد تسریع در روند اجرایی آن‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه بیمارستان لنده به زودی تعیین تکلیف شده و مشکلات مرکز دیالیز این شهرستان نیز برطرف می‌شود، عنوان کرد: برای حل مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان لنده باید  کار تیمی انجام دهیم و بزودی دو دستگاه دیالیز برای مرکز دیالیز لنده اختصاص می‌یابد.

یزدان‌پناه با اشاره به بازگشایی پاکات مناقصه پروژه احداث بیمارستان چرام در روزهای آینده ادامه داد: با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی این پروژه در کمترین زمان ممکن آغاز می‌شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:  برای حل مشکلات بهداشتی و درمانی استان با مجمع نمایندگان و مسئولان سیاسی استان تعامل داریم.

یزدان‌پناه در خصوص پروژه کلینیک تخصصی دهدشت ادامه داد: خوشبختانه منابع مالی لازم برای اتمام ساختمان این پروژه از طرف وزارت و دانشگاه تامین شده است و بحث کم کاری‌های پیمانکار بدون شک تعیین تکلیف می‌شود.

وی تاکید کرد: آسانسور و کارهای ساختمانی و تاسیساتی داخلی و بیرونی این پروژه بصورت امانی در یک زمان قابل قبول توسط خود دانشگاه انجام می‌شود.

یزدان‌پناه در ادامه در خصوص ساختمان مرکز آموزشگاه بهورزی دهدشت گفت: این مرکز متاسفانه در این مدت پیشرفت قابل قبول نداشته و با مسئول فنی دانشگاه صحبت های لازم انجام و مقرر گردید با پیمانکار این پروژه در خصوص تکمیل و اتمام این طرح  در یاسوج رایزنی و در صورت عدم ساخت و تکمیل آن در زمان تعیین شده، ادامه فعالیت پیمانکار تعیین تکلیف  و دانشگاه مسئولیت ساخت و تکمیل آن را بر عهده می‌گیرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.