۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1704
  • 23 سپتامبر 2019 - 14:39
عبور از تاجگردون؛ خودخواهی یا تدبیر/ برای توسعه گچساران خودخواهی ها را کنار بگذارید

عبور از تاجگردون؛ خودخواهی یا تدبیر/ برای توسعه گچساران خودخواهی ها را کنار بگذارید

در شرایط فعلی گزینه ای بهتر از غلامرضا تاجگردون در آن منطقه وجود ندارد و برای رسیدن به توسعه باید خودخواهی ها و منفعت گرایی های شخصی را زیر پا گذاشته و با تدبیر برای توسعه حوزه انتخابیه و استان تصمیم بگیرند.

به گزارش امید ملت؛ چند مدتی است که برخی از رسانه ها موضوع «عبور از تاجگردون» را از سوی برخی از اصلاح طلبان گچساران مطرح می کنند و از افرادی به عنوان گزینه های احتمالی در این زمینه نام می برند اما افکارعمومی بر این باورند که حوزه انتخابیه گچساران و باشت در دوره نمایندگی غلامرضا تاجگردون بیش از گذشته برریل توسعه قرار گرفته است.

هر چند که اصلاح طلبان گچساران نسبت به سایر مناطق استان از استحکام و اتحاد بیشتری برخوردار هستند و شاید بتوان گفت که معنای واقعی حزب گرایی و تعلق به حزب در میان گروههای اصلاح طلب استان را باید در این منطقه جستجو کرد اما باید باور کنیم که غلامرضا تاجگردون برای حوزه انتخابیه گچساران نماینده ای فوق العاده بوده است به طوری که در  چند سال اخیر شاهد تغییرات گسترده و محسوس در توسعه یافتگی این حوزه انتخابیه در استان بوده ایم .

فارغ از پرداختن به طرز فکر و نگاه سیاسی نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  باید قبول کنیم که غلامرضا تاجگردون از نماینده های فعالی است که در سطح ملی حرفی برای گفتن دارد و تاکیدات و سفارشات او در دولت تدبیر و امید نیز کارساز تر از سایر نمایندگان اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی بوده است.

از دیگر سوی هر چند که دو حوزه انتخابیه دیگر در استان شاید دل خوشی از غلامرضا تاجگردون نداشته باشند اما این به معنای ناکارآمدی او نیست چه بسا که ضعف دو نماینده دیگر استان نسبت به غلامرضا تاجگردون و همچنین عدم تاثیر گذاری آنها در تصمیم گیری های ملی و استانی باعث شده است تا چنین نگاهی نسبت به غلامرضا تاجگردون در استان ایجاد شود.

تاجگردون در پرداختن به مسایل استانی نیز نسبت به دو نماینده دیگر دست بالا را دارد و در ماجرای سقوط هواپیمای مسافربری در دنا و همچنین در استیضاح های صورت گرفته به خوبی نشان داده است که بازیگر خوبی در عرصه کنترل و هدایت افکار عمومی است.

حال با این شرایط  مطرح کردن عبور از غلامرضا تاجگردون در حوزه انتخابیه باشت و گچساران را می توان از یک سو ناشی از خودخواهی برخی از اصلاح طلبانی دانست که برای رسیدن به منافع و خواسته های خود ناکام مانده اند و از سوی دیگر نیز ممکن است مطرح کردن چنین موضوعی در شرایطی که بحث وحدت اصولگرایان و نشست های وحدت طلبانه آنها در حوزه انتخابیه گچساران و باشت بیش از گذشته مطرح شده است و به صورت هماهنگ، نماینده فعلی گچساران را سیبل  انتقادات خود در میان افکار عمومی نموده اند این گروه از اصلاح طلبان قصد دارند با مطرح کردن موضوع عبور و معرفی رسانه ای گزینه های احتمالی،  سدی در برابر سیل انتقادات هماهنگ گروه رقیب علیه غلامرضا تاجگردون ایجاد نمایند.

اما به هر حال اصلاح طلبان گچساران باید باور کنند که برای توسعه حوزه انتخابیه گچساران و باشت در شرایط فعلی گزینه ای بهتر از غلامرضا تاجگردون در آن منطقه وجود ندارد و برای رسیدن به توسعه باید خودخواهی ها و منفعت گرایی های شخصی را زیر پا گذاشته و با تدبیر برای توسعه حوزه انتخابیه و استان تصمیم بگیرند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.