۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1695
  • 23 سپتامبر 2019 - 11:28
معرفی میکنیم؛کارگران استاندار،استاندار کارگران

معرفی میکنیم؛کارگران استاندار،استاندار کارگران

احمد مختاري استاندار کهگیلویه و بویراحمد که برای نخستین بار است که سکاندار مدیریت یک استان می شود، در این روزها تمام تلاش خود را به کار گرفته است که نشان دهد توانایی وی بیش از غلام رضا تاج گردون نماینده مقتدر و پر نفوذ گچساران است. کلانتری سعی دارد نشان دهد به زیرو بم […]


احمد مختاري

استاندار کهگیلویه و بویراحمد که برای نخستین بار است که سکاندار مدیریت یک استان می شود، در این روزها تمام تلاش خود را به کار گرفته است که نشان دهد توانایی وی بیش از غلام رضا تاج گردون نماینده مقتدر و پر نفوذ گچساران است.
کلانتری سعی دارد نشان دهد به زیرو بم امور واقف است و بر امور اداری و اجرایی استان نیز اشراف دارد و مشغول کارآموزی جایگاه استانداری نیست.
او که تا کنون با زیرکی، بعد از حل مشکلات توسط تاجگردون وارد صحنه شده و وانمود میکند کارها روال عادی داشته و
ورود تاج گردون كه به موضوع دخالت یا فضولی بوده، اینک با چالش روبرو شده.
بعد از پیام نماینده گچساران و باشت که مشکلات کارگران شهرداری و سد پرحاشیه چمشیر را گوشزد کرد و حل نشدن مشکل (ام آر آی) که استارت عیان شدن اختلاف سلیقه این دو چهره بود، که می بایست دید که کلانتری که تلاش میکند ساز را از دست تاجگردون بگیرد و خود ساز مدیریت را بنوازد.
باید دید کلانتری این ساز را بستاند آیا می تواند به خوبی تاجگردون بنواز یا فقط به ژست نوازندگی بسنده خواهد کرد و در نهایت از غلامرضا تقاضای دخالت و فضولی در امور را داشته باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.