۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1686
  • 22 سپتامبر 2019 - 22:16
۱۵ هزار کلاس اولی در کهگیلویه و بویراحمد رهسپار مدرسه شدند

۱۵ هزار کلاس اولی در کهگیلویه و بویراحمد رهسپار مدرسه شدند

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵ هزار دانش آموز کلاس اولی در این استان امروز یکشنبه و همزمان با سراسر کشور رهسپار مدرسه شدند.

به گزارش امید ملت؛ هادی زارع پور اظهار داشت: ۱۱ هزار پیش دبستانی به همراه ۱۱ هزار دانش آموز پایه اول مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد نیز امروز روانه مدرسه شدند.

وی افزود: مجموع پیش دبستانی ها و دانش آموزان پایه اول ابتدایی و پایه اول مقطع متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید ۳۷ هزار نفر است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امروز و همزمان با سراسر کشور سه زنگ شامل غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها در این استان نواخته شد.

زارع پور عنوان کرد: زنگ غنچه ها، شکوفه ها و جوانه ها به ترتیب برای پیش دبستانی ها، دانش آموزان پایه اول ابتدایی و دانش آموزان پایه اول مقطع متوسطه اول در کهگیلویه و بویراحمد به صدا درآمد.

وی ابراز داشت: زنگ مهر و مقاومت نیز فردا دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ و همزمان با سراسر کشور برای آغاز سال تحصیلی جدید در کهگیلویه و بویراحمد نواخته می شود.

۱۶۰ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ را در کهگیلویه و بویراحمد آغاز می کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.