۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1624
  • 17 سپتامبر 2019 - 22:44
قطعی گاز ۳ مدرسه در شهرستان لنده به دلیل بدهکاری

قطعی گاز ۳ مدرسه در شهرستان لنده به دلیل بدهکاری

رئیس آموزش و پرورش شهرستان لنده از قعطی گاز سه مدرسه این شهرستان در آستانه بازگشایی مدارس در مهر ماه خبر داد.

به گزارش امید ملت؛ علی جاویدان در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان لنده با بیان اینکه پروژه مهر از مهم‌ترین آزمون‌های آموزش وپرورش است، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های کاری اداره آموزش و پرورش زمینه  آماده سازی محیطی آرام و به دور از تشنج برای  تحصیل  دانش آموزان است.

وی با اشاره به اینکه شعار مهر امسال “برنامه محوری و کار آفرینی ” است افزود: معلمان باید بتوانند با برنامه ریزی دقیق و آگاهانه و مهیاکردن زمینه برای شکوفایی استعداد دانش آموزان حرکت کنند.

جاویدان از قعطی گاز سه مدرسه شهرستان لنده خبر داد و عنوان کرد: در تمامی استان‌ها گاز، آب و برق سرایداری و مدارس با همدیگر تطبیق داده شده و یک کنتور محسوب می‌شود اما در شهرستان لنده اداره گاز این شهرستان کنتور گاز مدارس و سرایدارن را جدا از هم می‌داند و به دلیل بدهکاری ناچیزی که 3 مدرسه شهرستان لنده دارد اقدام به قطع گاز آنها کرده است.

رئیس آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت: با توجه به اینکه چند روز دیگر تا به شروع مدارس و آغاز تحصیلی سال جدید نمانده از اداره گاز درخواست می‌کنیم که نسبت به وصل گاز این مدارس اقدام کند.

جاویدان تصریح کرد: 91 مدرسه فعال به تعداد 4 هزار و 273 دانش آموز در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم دختر و پسر در شهرستان لنده  مشغول به تحصیل هستند.

تجهیز 40 مدرسه از مدارس شهرستان لنده توسط بنیاد علوی

مجری طرح محرومیت زدایی شهرستان لنده نیز در این نشست گفت: بنیاد علوی با  هدف عمران و آبادی و با مشارکت مردم و دستگاه های اجرایی در شهرستان لنده آغاز به کرده است.

سیدمحمدعلی یزدانپرست افزود: طبق اعلام نیاز آموزش وپرورش شهرستان لنده 55 مدرسه برای تعمیر و تجهیز به بنیاد علوی معرفی شد که از این تعداد 40 مدرسه برای مهرماه 98 آماده هستند.

وی با بیان اینکه  بیشترین مشارکت را در حوزه آموزش وپرورش داشتیم، بیان کرد: یک میلیارد و 500میلیون تومان در زمینه تعمیر، تجهیز، خرید دستگاه کپی، پرینتر ، رنگ آمیزی مدارس سقف کاذب و سرویس بهداشتی  هزینه شده است.

یزدانپرست عنوان کرد: بیشترین مشارکت وعملکرد بنیاد علوی که بالای 50درصد مشارکت داشتیم در حوزه ورزش، تعمیر و تجهیز مدارس و مساجد بوده است.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین هدف بنیاد علوی در مناطق محروم رفع غبار محرومیت از مناطق کم برخوردار بوده و افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم یک مهر پر از شکوه برای دانش آموزان فراهم کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.