۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1615
  • 17 سپتامبر 2019 - 12:09
همه کارت‌ها در قالب کارت هوشمند ملی تجمیع می‌شوند

همه کارت‌ها در قالب کارت هوشمند ملی تجمیع می‌شوند

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه کارت‌ها تا سه سال آینده جمع‌آوری و در قالب کارت هوشمند ملی تجمیع می‌شوند و مردم استان باید برای اخذ کارت هوشمند اقدام کنند.

به گزارش ایرنا؛ سید محمدعلی تقوی اظهار داشت: همه بانک‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی باید از ارائه هر گونه خدمات به دارندگان کارت‌های ملی قدیمی خودداری کنند.

وی افزود: کسانی که تاکنون کارت‌های ملی خود را تعویض نکرده‌اند، هر چه سریعتر به ادارات ثبت احوال و یا دفاتر پیشخوان دولت در محل سکونت خود مراجعه کنند.

تقوی علت تاخیر در صدور کارت هوشمند ملی را تامین مواد و بدنه این کارت برشمرد و تصریح کرد: با راه‌اندازی چاپخانه مرکزی ایران، روند چاپ بدنه و صدور کارت ملی هوشمند شتاب می گیرد.

وی در خصوص کسانی که از قبل ثبت نام کرده و کارت جدید برای آن‌ها صادر نشده است، بیان کرد: این افراد می‌توانند تا زمان تحویل گرفتن کارت ملی خود از کد رهگیری دریافتی استفاده کنند.

تقوی عنوان کرد: تاکنون برای ۸۵ درصد جمعیت معادل ۴۶۵ هزار نفر از افراد بالای ۱۵ سال در کهگیلویه‌ و بویراحمد کارت هوشمند ملی صادر شده است.

براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن کهگیلویه‌ و بویراحمد در سال ۱۳۹۵ بیش از ۷۱۳ هزار نفر جمعیت داشت و براساس بررسی‌های اخیر جمعیت استان به ۷۲۰ هزار نفر رسیده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.