۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1600
  • 16 سپتامبر 2019 - 13:57
مدیران آموزش و پرورش حق جانبداری از نامزدهای انتخاباتی را ندارند

مدیران آموزش و پرورش حق جانبداری از نامزدهای انتخاباتی را ندارند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مدیران آموزش و پرورش حق جانبداری از نامزدها در انتخابات آتی را ندارند، گفت: حتی با مدیر متخلف مدرسه‌ نیز قاطعانه برخورد می‌کنم.

به گزارش امید ملت؛ حسین کلانتری در بازدید سرزده از اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار دشات: نباید اجازه دهید آموزش و پرورش پایگاهیک فرد و نامزد انتخاباتی خاص شود و از هرگونه انتصاب جهت‌دار در سطوح مختلف خودداری کنید.

وی خطاب به هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: با درایت و تدبیر مسائل و موضوعات را پیگیری کنید و در صورتی جایی نیاز بود برخورد کنید زیرا برخورد قاطع سبب می‌شود حساب کار دست دیگران بیاید.

کلانتری با تاکید بر اینکه رسالت آموزش و پرورش پرداختن به نظام تعلیم و تربیت است، ابراز کرد: آرمان امام(ره)، فرامین رهبری و برنامه‌های دولت مد نظر مسئولان باشد و تکلیف ما برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور در امنیت و سلامت است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بخش عمده‌ای از سیاست برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات بر دوش آموزش و پرورش بوده که باید بی طرفی و قانون‌مداری را حفظ کنیم.

کلانتری با اشاره به اینکه در صورت انتخاباتی شدن فضا مردم متضرر می‌شوند، خاطرنشان کرد: معاونان و روسای شهرستان‌ها و مناطق آموزش و پرورش توجیه شوند و هرچند مدیرکل این دستگاه نیروی امین هستند و نظارت دارند.

وی بیان کرد: بدون تعارف خودم نظارت دارم و از دستگاه‌های مسئول گزارش گرفته و تیم‌های ویژه برای بررسی این موضوعات تشکیل داده و به جد دنبال می‌کنم و اگر مدیر منطقه‌ و مدرسه‌ای نگاه خاص داشته باشد بدون شک برخورد می‌کنم.

کلانتری با اشاره به اینکه در صورت برخورد مدیرکل آموزش و پرورش با متخلفان به جد مورد حمایت قرار می‌گیرد، افزود: نباید خدمات مجموعه آموزش و پرورش با وجود تلاش‌های شبانه روزی توسط کارهای بی تدبیرانه یک نفر در گوشه‌ای زیر سوال برود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.