۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1572
  • 14 سپتامبر 2019 - 14:08
۴۰ میلیارد ریال برای زیرساخت‌های آموزش و پرورش باشت هزینه شد

۴۰ میلیارد ریال برای زیرساخت‌های آموزش و پرورش باشت هزینه شد

محمود نظری اظهار داشت:امسال ۱۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات مدارس توسط سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور برای تجهیز مدارس باشت به انواع سیستم های سرمایشی،گرمایشی، رایانه و صندلی و دیگر تجهیزات آموزشی هزینه شده است. وی ابراز داشت:۳۰ میلیارد ریال نیز برای تکمیل طرح های آموزشی با تلاش نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت هزینه […]

محمود نظری اظهار داشت:امسال ۱۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات مدارس توسط سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس کشور برای تجهیز مدارس باشت به انواع سیستم های سرمایشی،گرمایشی، رایانه و صندلی و دیگر تجهیزات آموزشی هزینه شده است.

وی ابراز داشت:۳۰ میلیارد ریال نیز برای تکمیل طرح های آموزشی با تلاش نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت هزینه شده است.

وی با یادآوری در دست احداث بودن چهار طرح آموزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد در باشت تصریح کرد: همه این طرح ها تا پایان سال جاری بهره برداری خواهد شد.

نظری همچنین از اهدای یک میلیارد ریال اعتبار از طرف خیر نیکوکار باشتی برای ساخت مجتمع تجاری آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.

وی گفت: این طرح در قالب هشت واحد تجاری و چهار سوئیت ساخته می شود.

نظری بیان کرد:چهار هزار و ۲۰۰ دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف این شهرستان در سال تحصیلی جدید به مدرسه می روند که نسبت به پارسال ۲۰۰ نفر افزایش یافته است.

وی عنوان کرد:۱۲۵ باب مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی مهر ماه امسال پذیرای دانش آموزان شهری و روستایی شهرستان است.

وی با اشاره به فعالیت پنج کمیته پروژه مهربیان کرد: کار ثبت نام بیشتر دانش آموزان و ابلاغ محل خدمت فرهنگیان در شهرستان انجام شده است.

مدیرآموزش و پرورش باشت از برنامه ریزی برای آسفالت محوطه چند مدرسه تا اول مهر امسال با همکاری شهرداری این شهر خبر داد.

نظری کسب رتبه دوم و هفتم مسابقات قرآنی در کشور، دستیابی به رتبه نخست علوم آزمایشگاه شهرستان در استان،کسب رتبه اول الگوی برتر تدریس کهگیلویه و بویراحمد در بخش سبک زندگی سالم از سوی فرهنگی باشتی و چندین رتبه سه رقمی و چهار رقمی در آزمون کنکور سراسری را از موفقیت های دانش آموزان و فرهنگیان باشت در چند ماه گذشته عنوان کرد.

شهرستان باشت در ۱۱۰کیلومتری یاسوج، ۲۲ هزار نفر جمعیت دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.