۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1566
  • 12 سپتامبر 2019 - 17:38
کشف ۸۰ دستگاه ماینر قاچاق در شرکت ماشین سازی پارس گچساران

کشف ۸۰ دستگاه ماینر قاچاق در شرکت ماشین سازی پارس گچساران

سرهنگ سید محمد موسوی از کشف کالاهای قاچاق به ارزش بیش از ۶ میلیارد در شهرستان گچساران خبر داد. فرمانده نیروی انتظامی گچساران در تشریح این خبر گفت: مأمورین پلیس اطلاعات شهرستان ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی و اخذ دستور لازمه قانونی در شهرک صنعتی گچساران، در شرکت ماشین سازی پارس موفق به کشف و […]

سرهنگ سید محمد موسوی از کشف کالاهای قاچاق به ارزش بیش از ۶ میلیارد در شهرستان گچساران خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران در تشریح این خبر گفت: مأمورین پلیس اطلاعات شهرستان ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی و اخذ دستور لازمه قانونی در شهرک صنعتی گچساران، در شرکت ماشین سازی پارس موفق به کشف و ضبط ۸۰ دستگاه ماینر به ارزش تقریبی ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال شدند.

سرهنگ موسوی افزود : مامورین پلیس اطلاعات شهرستان در پی اطلاع واصله مبنی بر اینکه افرادی ناشناس واقع در شرکت ماشین سازی پارس در شهرک صنعتی گچساران به صورت غیر مجاز اقدام به قاچاق تعدادی دستگاه ماینر می‌نمایند و قصد نصب و راه اندازی برای تبادل ارز در فضای مجازی را دارند.

 وی ادامه داد:با انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با حراست شرکت، در بازرسی از مکان مذکور، تعداد ۸۰ دستگاه ماینر به ارزش تقریبی ۶/۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (شش میلیارد و چهارصد میلیون ریال) را کشف و تلاش جهت دستگیری متهم یا متهمین در دستور کار این پلیس است. 

موسوی خاطرنشان کرد: اموال مکشوفه به همراه پرونده دراختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.