۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1514
  • 01 سپتامبر 2019 - 12:45
غلام رضا تاج گردون، فرآیندهای تجاری با تصویب لایحه تجارت تسهیل می شود

غلام رضا تاج گردون، فرآیندهای تجاری با تصویب لایحه تجارت تسهیل می شود

رئیس کمیسیون برنامه مجلس تصویب موادی از لایحه تجارت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: موضوعات بسیاری که در حال حاضر در تجارت با یکدیگر تعارض و عدم تناسب دارند با تصویب نهایی این لایحه برطرف شده و روند فرآیندهای تجاری تسهیل می‌شود. امید ملت  به گزارش امید ملت رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات […]

رئیس کمیسیون برنامه مجلس تصویب موادی از لایحه تجارت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: موضوعات بسیاری که در حال حاضر در تجارت با یکدیگر تعارض و عدم تناسب دارند با تصویب نهایی این لایحه برطرف شده و روند فرآیندهای تجاری تسهیل می‌شود.

غلامرضا تاجگردون

امید ملت

 به گزارش امید ملت رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره انتقادات وارد شده به لایحه تجارت، گفت: دو موضوع در این زمینه مطرح است؛ مبانی حقوقی و شرعی، در صورتی که هر یک از این موارد ایراد داشته باشد شورای نگهبان این لایحه را رد کرده و به مجلس باز می گرداند.

نماینده مردم مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، تصویب موادی از لایحه تجارت در مجلس را در کل  مثبت ارزیابی کرد و افزود: به نظر من لایحه تجارت به نظام مالکیت تعرضی نمی‌کند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره مزایای لایحه تجارت، اظهار کرد: موضوعات بسیاری که در حال حاضر در تجارت با یکدیگر تعارض و عدم تناسب دارند با تصویب نهایی این لایحه برطرف شده و تسهیل روند فرآیندهای تجاری با این لایحه محقق می‌شود./

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.