۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1439
  • 25 آگوست 2019 - 17:02
کلنگ‌زنی باند اضطراری فرودگاه دهدشت در هفته دولت

کلنگ‌زنی باند اضطراری فرودگاه دهدشت در هفته دولت

عدل هاشمی پور از کلنگ‌زنی باند اضطراری فرودگاه دهدشت در هفته دولت خبر داد. نماینده مردم کهگیلویه با تأکید بر اهمیت فوق العاده این طرح هوایی و لزوم توجه جدی مسوولان نسبت به آن  اظهار کرد: در جهت آسان‌تر نمودن حضور مسوولان عالی رتبه کشوری در شهرستان‌های چهار گانه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  این […]

عدل هاشمی پور از کلنگ‌زنی باند اضطراری فرودگاه دهدشت در هفته دولت خبر داد.

نماینده مردم کهگیلویه با تأکید بر اهمیت فوق العاده این طرح هوایی و لزوم توجه جدی مسوولان نسبت به آن  اظهار کرد: در جهت آسان‌تر نمودن حضور مسوولان عالی رتبه کشوری در شهرستان‌های چهار گانه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  این باند اضطراری  احداث خواهد شد.

 وی با بیان اینکه با احداث باند اضطراری فروددگاه دهدشت اورژانس هوایی راه‌اندازی خواهد شد، گفت: با توجه به صعب العبور بودن برخی از مناطق این شهرستان‌ها از جمله مناطق دیشموک و منطقه آجم راه‌اندازی اورژانس هوایی ضروری است.

هاشمی پور ابراز کرد: نیاز به احداث باند اضطراری فرودگاه یک ضرورت اجتناب ناپذیر بود که خوشبختانه پس از رایزنی، هماهنگی و تشکیل جلسات متعدد تصویب، تأمین اعتبار و در هفته جاری عملیات اجرایی آن آغاز می‌گردد.

وی احداث این پروژه هوایی را مهم و تأثیرگذار دانست و عنوان کرد: باند اضطراری نقش بسیار زیادی در توسعه‌ی پایدار شهرستان و تسریع درمان بیمارهای اورژانسی دارد.

 هاشمی پوربا بیان اینکه  اعتبار اولیه این طرح ۴۰ میلیارد ریال است، اذعان کرد: برای احداث باند اضطراری فرودگاه دهدشت تاکنون مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

نماینده مردم کهگیلویه خاطرنشان کرد: احداث این طرح در منطقه چنگلوا از توابع شهرستان کهگیلویه تعیین و عملیات اجرایی آن در هفته دولت با حضور مسوولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.