۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1426
  • 24 آگوست 2019 - 13:34
۲۹۰ پروژه ‌هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود‌

۲۹۰ پروژه ‌هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود‌

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته دولت امسال، ۲۹۰ پروژه عمرانی و اقتصادی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد، ۲۵۳ پروژه افتتاح و ۳۷ پروژه بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش امید ملت؛ حسین کلانتری پیش از ظهر امروز در دیدار اعضای شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان، اظهار داشت: بیش از 2 هزار و 250 پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی و فرهنگی در این استان در حال اجرا و احداث است که به لحاظ آماری، عدد خوبی محسوب می‌شود اما باید برای بهره‌برداری سریع‌تر آنها تلاش کنیم.

وی با گرامی‌داشت هفته دولت‌ افزود: 290 پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت امسال افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد 253 پروژه عمرانی و 37 پروژه اقتصادی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 253 پروژه عمرانی که در هفته دولت در شهرستان‌های مختلف استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود، 222 مورد ‌بهره‌برداری می‌رسد و 31 پروژه کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

کلانتری عنوان کرد: از 37 پروژه اقتصادی که در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود 31 مورد بهره‌برداری شده و عملیات اجرایی 6 پروژه شروع می‌شود.

وی میزان اعتبار هزینه‌شده پروژه‌های عمرانی و اقتصادی که در هفته دولت بهره‌برداری می‌شود را حدود 600 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: بر اساس محاسبات دستگاه‌‌ها، با بهره‌برداری این پروژه‌ها حدود 3 هزار و 66 شغل در سراسر استان ایجاد می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: امسال از ردیف‌های اعتباری مختلف شامل استانی، توازن منطقه‌ای، نفت و متمرکز ملی حدود یک هزار و 350 میلیارد تومان اعتبار مصوب داریم و امیدواریم که بتوانیم با این اعتبارات بخش عمده‌ای از پروژه‌ها را تکمیل کرده و بخشی را ادامه دهیم.

کلانتری گفت: پروژه‌های خوبی در استان داریم اما روند اجرای برخی از آنها از جمله پروژه پاتاوه-دهدشت و برخی سدهای استان طولانی شده که امیدواریم با حمایت مسئولان کشوری بتوانیم به این پروژه‌ها سرعت ببخشیم تا زودتر به بهره‌برداری برسند.

وی بیان کرد: شرایطی در استان ایجاد شده که از همین هفته به بعد مقامات کشوری هفته به هفته وارد استان می‌شوند و امیدواریم در این سفرها در زمینه سرعت بخشیدن به پروژه‌ها و تزریق اعتبارات اتفاقات خوبی رخ دهد.

انتهای پیام/ش

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.