۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1398
  • 21 آگوست 2019 - 9:55
۲۲۵۲ بیکار در کهگیلویه بزرگ صاحب شغل می‌شوند

۲۲۵۲ بیکار در کهگیلویه بزرگ صاحب شغل می‌شوند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه از محل تسهیلات فراگیر و روستایی دو هزار و ۲۵۲ بیکار صاحب شغل می‌شوند، گفت: ۱۰۰ نیز از طریق مشاغل خانگی صاحب شغل شده‌اند.

به گزارش امید ملت؛ احمد حکیم با اشاره به پرداخت تسهیلات حوزه مشاغل خانگی در سال 98 اظهار داشت: در حوزه مشاغل خانگی در سطح هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده در سال جاری تعداد 100 طرح با میزان تسهیلات یک میلیارد تومان و اشتغال 100 نفر پرداخت شده و میزان تسهیلات هر نفر مبلغ 10 میلیون تومان بوده است.

 وی گفت: تعداد 56 مجوز تأسیس واحدهای صنعتی در هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده با پیش‌بینی میزان سرمایه‌گذاری بیش از 2 هزار میلیارد تومان و اشتغال 2 هزار و 369 نفر تا نیمه تیرماه سال جاری صادر شده است.

حکیم به تعداد پروانه بهره‌برداری صادر شده شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده در سال جاری گفت: در سال جاری تاکنون تعداد 89 پروانه بهره‌برداری در سطح شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده با پیش‌بینی میزان سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و 83 میلیارد تومان و اشتغال 877 نفر صادر شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه به تعداد طرح‌های اشتغالزایی ارسال‌شده شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده به بانک‌ها در سال جاری اشاره کرد و افزود: تعداد 787 طرح اشتغالزایی فراگیر و روستایی هر سه شهرستان با میزان تسهیلات بیش از 99 میلیارد تومان و اشتغال 2 هزار و 252 نفر در سال 98 به بانک‌ها ارسال شده است.

وی تصریح کرد: از تعداد طرح‌های اشتغالزایی ارسال شده هر سه شهرستان به بانک‌ها در سال جاری، تعداد 80 طرح با میزان تسهیلات بیش از 28 میلیارد تومان و اشتغال 508 نفر جهت بررسی در دست بانک‌ها است.

حکیم با اشاره به تعداد طرح‌های اشتغالزایی مصوب‌شده سال جاری در بانک‌ها، گفت: از تعداد طرح‌های اشتغالزایی ارسال شده هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده به بانک‌ها در سال جاری تاکنون تعداد 46 طرح با میزان تسهیلات بیش از 67 میلیارد تومان و اشتغال 136 نفر در بانک‌های هر سه شهرستان تصویب شده است.

وی عنوان کرد: از طرح‌های اشتغالزایی ارسال شده هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده به بانک‌ها در سال جاری، تعداد 42 طرح با میزان تسهیلات بیش از یک میلیارد تومان و میزان اشتغال 93 نفر آماده عقد قرارداد هستند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه با بیان تعداد طرح‌های پرداخت‌شده هر سه شهرستان در بانک‌ها، گفت: در سال جاری تعداد 40 طرح اشتغالزایی با میزان تسهیلات 957 میلیون تومان و اشتغال 88 نفر در سطح هر سه شهرستان در بانک‌ها تاکنون پرداخت شده است.

حکیم با اشاره به عمده مشکلات عدم دریافت تسهیلات طرح‌های اشتغالزایی در بانک‌ها خاطرنشان کرد: مشکلات اصلی عدم دریافت تسهیلات اشتغالزایی هر سه شهرستان در بانک‌ها، نبود ضامن و نیز نداشتن میزان وثیقه است که می‌طلبد با همکاری نهادهای مسئول در این باره چاره‌اندیشی شده و تصمیمات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.