۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1398
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۵۵
۲۲۵۲ بیکار در کهگیلویه بزرگ صاحب شغل می‌شوند
۲۲۵۲ بیکار در کهگیلویه بزرگ صاحب شغل می‌شوند

۲۲۵۲ بیکار در کهگیلویه بزرگ صاحب شغل می‌شوند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه از محل تسهیلات فراگیر و روستایی دو هزار و ۲۵۲ بیکار صاحب شغل می‌شوند، گفت: ۱۰۰ نیز از طریق مشاغل خانگی صاحب شغل شده‌اند.

به گزارش امید ملت؛ احمد حکیم با اشاره به پرداخت تسهیلات حوزه مشاغل خانگی در سال ۹۸ اظهار داشت: در حوزه مشاغل خانگی در سطح هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده در سال جاری تعداد ۱۰۰ طرح با میزان تسهیلات یک میلیارد تومان و اشتغال ۱۰۰ نفر پرداخت شده و میزان تسهیلات هر نفر مبلغ ۱۰ میلیون تومان بوده است.

 وی گفت: تعداد ۵۶ مجوز تأسیس واحدهای صنعتی در هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده با پیش‌بینی میزان سرمایه‌گذاری بیش از ۲ هزار میلیارد تومان و اشتغال ۲ هزار و ۳۶۹ نفر تا نیمه تیرماه سال جاری صادر شده است.

حکیم به تعداد پروانه بهره‌برداری صادر شده شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده در سال جاری گفت: در سال جاری تاکنون تعداد ۸۹ پروانه بهره‌برداری در سطح شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده با پیش‌بینی میزان سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار و ۸۳ میلیارد تومان و اشتغال ۸۷۷ نفر صادر شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه به تعداد طرح‌های اشتغالزایی ارسال‌شده شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده به بانک‌ها در سال جاری اشاره کرد و افزود: تعداد ۷۸۷ طرح اشتغالزایی فراگیر و روستایی هر سه شهرستان با میزان تسهیلات بیش از ۹۹ میلیارد تومان و اشتغال ۲ هزار و ۲۵۲ نفر در سال ۹۸ به بانک‌ها ارسال شده است.

وی تصریح کرد: از تعداد طرح‌های اشتغالزایی ارسال شده هر سه شهرستان به بانک‌ها در سال جاری، تعداد ۸۰ طرح با میزان تسهیلات بیش از ۲۸ میلیارد تومان و اشتغال ۵۰۸ نفر جهت بررسی در دست بانک‌ها است.

حکیم با اشاره به تعداد طرح‌های اشتغالزایی مصوب‌شده سال جاری در بانک‌ها، گفت: از تعداد طرح‌های اشتغالزایی ارسال شده هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده به بانک‌ها در سال جاری تاکنون تعداد ۴۶ طرح با میزان تسهیلات بیش از ۶۷ میلیارد تومان و اشتغال ۱۳۶ نفر در بانک‌های هر سه شهرستان تصویب شده است.

وی عنوان کرد: از طرح‌های اشتغالزایی ارسال شده هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده به بانک‌ها در سال جاری، تعداد ۴۲ طرح با میزان تسهیلات بیش از یک میلیارد تومان و میزان اشتغال ۹۳ نفر آماده عقد قرارداد هستند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه با بیان تعداد طرح‌های پرداخت‌شده هر سه شهرستان در بانک‌ها، گفت: در سال جاری تعداد ۴۰ طرح اشتغالزایی با میزان تسهیلات ۹۵۷ میلیون تومان و اشتغال ۸۸ نفر در سطح هر سه شهرستان در بانک‌ها تاکنون پرداخت شده است.

حکیم با اشاره به عمده مشکلات عدم دریافت تسهیلات طرح‌های اشتغالزایی در بانک‌ها خاطرنشان کرد: مشکلات اصلی عدم دریافت تسهیلات اشتغالزایی هر سه شهرستان در بانک‌ها، نبود ضامن و نیز نداشتن میزان وثیقه است که می‌طلبد با همکاری نهادهای مسئول در این باره چاره‌اندیشی شده و تصمیمات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.