۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

 • شناسه : 1368
 • 19 آگوست 2019 - 19:27
محمد بهرامی در آخرین مصاحبه خود در بویراحمد چه گفت……

محمد بهرامی در آخرین مصاحبه خود در بویراحمد چه گفت……

امید ملت ورود به عرصه سیاسی مستلزم آگاهی از برخی ویژگی های این عرصه است از جمله دانش ، تجربه و داشتن چهارچوب کاری است. می بینیم گاهی برخی افراد علیرغم داشتن برخی ویژگی ها اما چندان در کار سیاسی موفق نیستند و یا اینکه برخی با داشتن علم و تجربه اما به دلیل نوع […]

امید ملت

ورود به عرصه سیاسی مستلزم آگاهی از برخی ویژگی های این عرصه است از جمله دانش ، تجربه و داشتن چهارچوب کاری است. می بینیم گاهی برخی افراد علیرغم داشتن برخی ویژگی ها اما چندان در کار سیاسی موفق نیستند و یا اینکه برخی با داشتن علم و تجربه اما به دلیل نوع تعاملات به موفقیت های بزرگی دست می یابند.

برخی بر این اعتقاد هستند ، میزان تعاملات سیاسیون در عرصه کارهای اجرایی می تواند نقشی بسیار موثر در موفقیت خود و گروه یا طیف سیاسی منتصب به وی داشته باشد.

دکتر بهرامی شهردار سابق یاسوج که در طیف اصلاح طلبان تعریف می شود و زمزمه حضور وی در انتخابات به عنوان کاندید اصلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا به گوش می رسد

اینگونه نظرات را در دو منطق (صفر و یک و فازی ) تعریف می کند.

دکتر بهرامی می گوید : دو منطق داریم یکی “صفر و یک” و یکی هم فازی . در منطق “صفر و یک” می گوییم “بله یا نه” ، “سفید یا سیاه”! در این قانون اگر کار کامل نباشد آن را رد می‌کنیم و به صفر میل می کنیم و بقیه داده ها یا اطلاعات را حذف و آنها را نمی خواهیم! ایراد بزرگ این کار این است که بخشی از داده های اطلاعات یا سرمایه خودمان را از دست می‌دهیم و در این قانون انعطاف پذیری وجود ندارد و اهل تعامل نیستیم.

بهرامی ادامه می دهد ولی در قانون فازی می‌گوییم اگر 1 یا صد درصد مهیا نبود و هر عددی که بین صفر و ۱ یا بین صفر درصد تا ۱۰۰ درصد است بهتر از صفر میباشد . مثلاً ۵ درصد یا ۴۰ درصد یا قسمتی که بهتر از صفر است در بیشتر مواقع جمع جبری آنها نتیجه قابل قبولی است که باعث موفقیت در یک بسته یا مجموعه می شود.

این چهره اصلاح طلب ادامه می دهد : اگر ما بخواهیم این دو قانون را در مسائل سیاسی تطبیق دهیم در دو طیف اصلاح طلب یا اصولگرا بعضی ها صفر و یک هستند و همیشه بخش زیادی از داده یا مجموعه دوستان خودشان که می توانند در موفقیت آنها موثر باشند را از دست می دهند! این افراد این اعتقاد و باور را دارند که بقیه باید مثل ما باشند یا مثل ما فکر و عمل کنند و گرنه از ما نیستند و نهایتاً این افراد هم به خودشان آسیب می رسانند و هم به اطرافیان و هم به تیم یا سازمان خودشان ! این افراد در حد مسئولیت شان آسیب‌های جدی وارد می‌کنند مثلاً اگر کسی در لایه های اولیه دولت باشد آسیب زیادی به مجموعه کشور می زنند.
دکتر بهرامی ادامه می دهد : برعکس کسانی که به بسته فازی اعتقاد دارند سعی می‌کنند از کلیه داده های خودشان حتی حداقل‌های آن هم استفاده کنند که اهل تعامل باشند. از پتانسیل و انرژی همه منابع خودشان استفاده کنند و نهایت برآیند همه این داده ها حتی حداقل ها منجر به موفقیت و پیروزی بزرگ می‌شود. این افراد اهل تعامل هستند. همه مجموعه که قطعاً همه افراد با همه تفاوت‌ها که در نقش ها ، شخصیت ها ، نگرش ها و نگاه ها دارند را حفظ می کنند و آنها را به عنوان یک سرمایه عظیم که می توانند پشتوانه آنها و مجموعه آنها باشد حفظ می کنند و در موقعیت های مختلف از آنها استفاده می کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

15 دیدگاه

 1. درود بر دکتر محمد بهرامی 🌹🌹

 2. امروزه مرد عمل نیاز است نه پیمانکاران به ظاهر مذهبی…درودبر دکتربهرامی

 3. مجتبی عسکریان

  درود بر دکتر محمد بهرامی پدر پایتخت طبیعت ایران. انشاالله که این دور با حمایت مردم پیروز انتخابات خواهید شد

 4. دکتر محمد بهرامی فردی شایسته و اثبات شده است امید است با انتخاب ایشان در اسفند 98 راه های پیشرفت را ب سوی دیارمان بیاوریم #راه_روشن_فردا
  #یاسوج_پایتخت_طبیعت_ایران

 5. دکتر بهرامی پیروز قطعی انتخابات بویراحمد و دنا

 6. درودبیکران برخواهرزاده ایل تامرادی دکتربهرامی مردی عملگرا

 7. دروود بر دکتر بهرامی

 8. مردان بزرگ نامشان همیشه ماندگار میماند

 9. درود بر شهردار خوش نام

 10. کلام الله خوش هم نمیدونه چی گفته.
  مهمترین ویژگی یه سخنور اینکه جوری صحبت کنه ک اکثریت مردم بفهمند.

 11. درود برپدر پایتخت طبیعت ایران

 12. درود بر پدر پایتخت و شهرسازی نوین ياسوج جناب آقای دکتر محمد بهرامی انشا الله با همکاری و تلاش همه مردم و با انتخاب ایشان در کسوت نمایندگی مجلس گام بسیار بزرگی جهت توسعه شهرستان های بویراحمد و دنا و به تبع آن استان بردارند

 13. درود بر دکتر بهرامی ….
  تنها کسی که برا یاسوج برنامه داره…..
  ان شاالله موفق میشن…

 14. حاج دهرابپور و دکتر بهرامی این دور درکنار هم هستن.
  به امید پیروزی دکتر بهرامی
  یاعلی مدد

 15. درود بیکران دکتر عزیز

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.