۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1348
  • 17 آگوست 2019 - 16:43
الکترونیکی شدن قبوض گاز بویراحمد از مهر ماه/مردم شماره اشتراک گاز را پیامک کنند

الکترونیکی شدن قبوض گاز بویراحمد از مهر ماه/مردم شماره اشتراک گاز را پیامک کنند

رئیس شرکت گاز شهرستان بویراحمد با اشاره به الکترونیکی شدن قبوض گاز گفت: مردم شماره اشتراک گاز خود را به شماره 200074194 پیامک کنند. به گزارش امید ملت، ریحان بهادر در نشست شورای اداری شهرستان بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد یکی از 5 استان کشور است که در حال اجرای سیستم آنی قبوض گاز است. […]

رئیس شرکت گاز شهرستان بویراحمد با اشاره به الکترونیکی شدن قبوض گاز گفت: مردم شماره اشتراک گاز خود را به شماره 200074194 پیامک کنند.

الکترونیکی شدن قبوض گاز بویراحمد از مهر ماه/مردم شماره اشتراک گاز را پیامک کنند

به گزارش امید ملت، ریحان بهادر در نشست شورای اداری شهرستان بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد یکی از 5 استان کشور است که در حال اجرای سیستم آنی قبوض گاز است.

رئیس شرکت گاز شهرستان بویراحمد در ادامه از برنامه حذف قبوض کاغذی گاز خبر داد و گفت: در صورت همکاری و همراهی مردم قبوض کاغذی گاز از ابتدای مهرماه حذف و به صورت پیامکی ارسال می‌شود.

وی بیان کرد: شهروندان در شهرستان بویراحمد شماره اشتراک گاز خود را به شماره 200074194 پیامک کنند.حذف قبوض کاغذی گاز منجر به حفظ محیط زیست و صرفه‌جویی در کاغذ می‌شود.

این مسوول عنوان کرد: سالانه 300 میلیون تومان صرف خرید کاغذ برای قبوض می‌شود که در صورت الکترونیکی شدن قبوض این مبلغ برای توسعه شبکه گازرسانی هزینه می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. با سلام با توجه به سامانه پیامکی قبوض گاز وبرق و.. دراستان کهگیلویه وبویر باید منتظرعدم پرداخت آنها باشیم زیرا که قشر زیادی از سالمندان این استان بیسواد هستند وهمین الان هم دراکثر مواقع قبوض خودرا یا به بانکها ویا جلو عابر بانک ها به افراد دیگر میسپارن تا پرداخت نمایند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.