۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1299
  • 14 آگوست 2019 - 10:34
علی داودی‌مهر، اتمام طرح آبرسانی به دهدشت تا پایان سال99

علی داودی‌مهر، اتمام طرح آبرسانی به دهدشت تا پایان سال99

به گزارش امید ملت ، علی داودی‌مهر با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود 25 درصدی پروژه آبرسانی به دهدشت که از سال 96 آغاز شده گفت: طبق برنامه این طرح باید ظرف مدت چهار سال به اتمام برسد. مدیرکل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این طرح حدود 17 میلیون متر مکعب در سال، […]

به گزارش امید ملت ، علی داودی‌مهر با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود 25 درصدی پروژه آبرسانی به دهدشت که از سال 96 آغاز شده گفت: طبق برنامه این طرح باید ظرف مدت چهار سال به اتمام برسد.

مدیرکل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این طرح حدود 17 میلیون متر مکعب در سال، آب شرب با دبی لحظه‌ای 860 لیتر در ثانیه انتقال داده می‌شود که از این مقدار 12.2 میلیون متر مکعب برای مصارف شرب شهری و 4.8 میلیون متر مکعب برای مصارف روستایی در نظر گرفته شده که قابلیت افزایش ظرفیت تا سقف 1345 لیتر در ثانیه به منظور انتقال آب مورد نیاز صنعت را نیز دارد.

وی با اشاره به عملیات لوله‌گذاری انتقال آب به شهر دهدشت طی دو  سال اخیر گفت: علی‌رغم عدم پرداخت مطالبات پروژه در تمامی جبهه‌های کاری فعال بوده و تلاش می‌کنیم در حداقل زمان ممکن تا پایان سال 99 عملیات اجرایی تامین آب شرب دهدشت را به‌منظور رفع کامل کم‌آبی و مدیریت تنش آبی شهرهای دهدشت و سوق به اتمام برسانیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با تکمیل این طرح، آب شرب شهر دهدشت از سد کوثر و آب شرب شهر سوق از منابع فعلی تامین کننده آب شهر دهدشت تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه جهت تسریع در انجام عملیات اجرایی و آغاز فرایند بهره‌برداری نیازمند افزایش اعتبار مصوب سال جاری و تامین سایر اعتبار مورد نیاز هستیم، گفت: مبلغی که به آن نیاز داریم 2 هزار و 200 میلیارد ریال است.
داودی‌مهر خاطرنشان کرد: این طرح در سال جاری 340 میلیارد ریال اعتبار مصوب دارد و به‌رغم جبران بخشی از تاخیرات ناشی از مشکلات اعتباری سالیان گذشته که حاصل عدم تامین لوله توسط بانک طرف قرارداد بود، روند رو به رشد عملیات اجرایی را شاهد هستیم.

به گزارشامید ملت طرح آبرسانی از سد کوثر به چهار شهر دهدشت، سوق، چرام، لنده و روستاهای با جمعیت 240 هزار نفر در افق 1410 طراحی شده که مطابق برنامه انجام شده تا سال 1400 به بهره‌برداری می‌رسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.