۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1293
  • 14 آگوست 2019 - 10:23
خط و نشان توانا برای متخلفان در امور درمانی

خط و نشان توانا برای متخلفان در امور درمانی

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با مراکز و افرادی که قصد دخالت در امور پزشکی و درمانی را داشته باشند، قاطعانه برخورد می‌کنیم. به گزارش امید ملت، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تعزیرات حکومتی و کمسیون ماده ۱۱ در سالن جلسات معاونت درمان […]

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با مراکز و افرادی که قصد دخالت در امور پزشکی و درمانی را داشته باشند، قاطعانه برخورد می‌کنیم.

به گزارش امید ملت، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات تعزیرات حکومتی و کمسیون ماده ۱۱ در سالن جلسات معاونت درمان دانشگاه با حضور مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان با دعوت از کارشناسان نظارت بر درمان و کارشناسان حقوقی استان برگزار شد.

دکتر وحید توانا مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان گفت: در این کارگاه نحوه رسیدگی به تخلفات حوزه پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به گسترش تخلفات در حوزه مختلف پزشکی از جمله لیزر پوست و مو و دندانپزشکی توسط افراد فاقد صلاحیت، از کارشناسان و بازرسان خواستیم به صورت جدی و پرتوان تر از قبل با این مراکز و افراد که مشکلات اساسی زیادی را برای سلامتی جامعه فراهم می کنند برخورد قانونی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.