۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1287
  • 13 آگوست 2019 - 18:07
افزایش ۲۷ سانتی مترمربع سرانه فضای ورزشی در گچساران

افزایش ۲۷ سانتی مترمربع سرانه فضای ورزشی در گچساران

فریدون عبدالخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در گچساران اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۷۷ مکان ورزشی در مناطق مختلف این شهرستان وجود دارد که از این تعداد  ۱۶ سالن چند منظوره، ۳۰  چمن مصنوعی، یک واحد زورخانه باستانی، سه استادیوم ورزشی، پنج واحد اماکن ورزشی و یک پیست موتورسواری است. وی با […]

فریدون عبدالخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در گچساران اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۷۷ مکان ورزشی در مناطق مختلف این شهرستان وجود دارد که از این تعداد  ۱۶ سالن چند منظوره، ۳۰  چمن مصنوعی، یک واحد زورخانه باستانی، سه استادیوم ورزشی، پنج واحد اماکن ورزشی و یک پیست موتورسواری است.

وی با بین اینکه ۱۸ باشگاه ورزشی بانوان در این شهرستان وجود دارد، گفت: بیش از ۳۹ طرح ورزشی  با اعتباری افزون بر ۳۶۰ میلیارد ریال در چند سال اخیر در این شهرستان اجرا شد.

عبدالخانی عنوان کرد: ایجاد ۲۶ زمین چمن مصنوعی در مناطق مختلف این شهرستان از جمله طرح‌هایی بوده  که در این چند سال  اجرا شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  با بیان اینکه از مجموع این تعداد زمین چمن مصنوعی، ۲۱ چمن از سوی وزارت نفت در مناطق کمتر توسعه یافته این شهرستان اجرا شد، گفت: سرانه فضای ورزشی این شهرستان ۵۳ سانتی متر مربع بود که با ایجادزمین‌های چمن مصنوعی این میزان با ۲۷ سانتی متر افزایش به ۸۰ سانتی متر مربع رسید.

وی به دیگر طرح‌های اجرا شده اشاره کرد و افزود: ساخت سه سالن ورزشی، احداث خانه جوانبا پیشرفت بیش از ۹۵ درصدی، پایگاه قهرمانی، جایگاه وی. آی. پی استانی و تکمیل زمین چمن تختیاز دیگر طرح‌های اجرا شده در این شهرستان است.

عبدالخانی به پروژه‌های در دست اجرا اشاره کرد و گفت: در حال حاضر زمین چمن روستاهای سرتیره، دیل، جهاد آباد، پشه کان و چهار بیشه با اعتباری به میزان ۲۵ میلیارد اعتبار در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه ۴۰ هیأت ورزشی د‌‌ر شهرستان گچساران فعال است، عنوان کرد: از مجموع ۴۰ هیأت ورزشی فعال تعد‌‌اد‌‌ ۲۳ رشته ورزشی نایب رئیس آن بانوان و تعد‌‌اد‌‌ ۵ رشته ورزشی رئیس آنها بانوان هستند‌‌.

این مسوول خاطرنشان کرد‌‌: ۱۵ هزار ورزشکار ساماند‌‌هی شد‌‌ه د‌‌ر این شهرستان وجود‌‌ د‌‌ارد‌‌ که از این تعد‌‌اد‌‌ یک هزار و ۶۵ نفر زن هستند‌‌.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.