۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1191
  • 10 آگوست 2019 - 12:26
کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ خبرنگار و ۱۲۱ رسانه دارای مجوز دارد

کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ خبرنگار و ۱۲۱ رسانه دارای مجوز دارد

سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با ۷۱۳ هزار نفر جمعیت حدود ۲۰۰ خبرنگار و ۱۲۱ رسانه دارای مجوز دارد.

به گزارش امید ملت؛ امان‌الله نجفی صبح امروز در جشن روز خبرنگار با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و همه شهدای عرصه خبر، اظهار داشت: جایگاه رسانه در عصر حاضر بسیار مهم، موثر و استراتژیک است.

وی خبرنگاری را از پیچیده‌ترین مشاغل کنونی دنیا دانست و افزود: در شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کنونی خبر و اطلاع رسانی بسیار مهم است و دانایی خبرنگار در اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها نقش بسزایی دارد.

سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امروزه خبرنگاران به عنوان تحلیل‌گران مسائل اجتماعی رسالت سنگینی به عهده دارند و از این رو باید به اصول خبری تسلط کافی داشته باشند.

نجفی بیان کرد: 121 رسانه دارای مجوز در استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کنند که از این تعداد 35 رسانه چاپی شامل روزنامه، هفته‌نامه، دوهفته‌نامه، ماهنامه، دوماهنامه و غیره هستند.

وی از فعالیت 81 رسانه الکترونیک-برخط در استان خبر داد و عنوان کرد: خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد 115 عضو دارد که 109 نفر عضو اصلی هستند.

سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان فارس در جوار استان ما با حدود پنج میلیون نفر جمعیت 140 خبرنگار دارد این در حالی است که استان ما با 713 هزار نفر جمعیت 200 خبرنگار دارد که نشان از ذوق مردم استان ما در این حوزه دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.