۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1170
  • 09 آگوست 2019 - 22:53
آخرین تلاش‌های نامزدهای انتخاباتی گچساران و باشت

آخرین تلاش‌های نامزدهای انتخاباتی گچساران و باشت

چیزی تا اسفند ۹۸ نمانده ، پایان سالی که با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همراه است . همه جناح‌ها و حزب‌ها در حال رایزنی برای معرفی نماینده خود هستند و آخرین زورها را برای رسیدن به نامزدی واحد می‌زنند . گچساران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و افرادی که خود را لایق […]

چیزی تا اسفند ۹۸ نمانده ، پایان سالی که با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همراه است .
همه جناح‌ها و حزب‌ها در حال رایزنی برای معرفی نماینده خود هستند و آخرین زورها را برای رسیدن به نامزدی واحد می‌زنند .
گچساران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و افرادی که خود را لایق نمایندگی می‌دانند در تلاش برای ثابت کردن خود به مردم هستند .
جناح اصولگرا مثل همیشه چند داوطلب دارد و طبق معمول بر سر شایستگی با هم اختلاف‌نظر دارند . سید قدرت‌اله حسینی ، علیمراد جعفری ، اردلان زینل‌زاده و قدرت‌اله بیعت‌اصل هر کدام حرف از اتحاد می‌زنند ولی هیچکدام هنوز کوتاه نیامده‌‌اند .
قشقایی‌ها همچنان سردرگم هستند که نماینده‌ای را به کارزار انتخابات معرفی کنند یا نه ؟ در دوره قبلی انتخابات مجلس با وجود کاندیداتوری فولادی از این قشر ، باز هم بیشتر  قشقایی‌ها از تاجگردون حمایت کردند .
اکثر بزرگان قشقایی همچنان سعی در بودن با تاجگردون دارند و قصد دارند باز هم از او حمایت کنند ، هر چند گروهی از آنان از تاجگردون بخاطر استخدام‌ها و بیکاری جوانان قشقایی ناراضی هستند .
اما جناح اصلاح‌طلب باز هم تاجگردون را دارد ، غلامی که به دنبال هت‌تریک در ورود به مجلس است .
تاجگردون مثل همیشه با روحیه و اعتماد به نفس وارد صحنه شده است ، کسی که به حق می‌توان گفت به یک برند برای مجلس تبدیل شده است . تکیه زدن چند ساله بر صندلی ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و حضور با بزرگان دولت در جلسات و سفرهای داخلی و خارجی و همچنین پای ثابت تمام تحلیل‌های اقتصادی صدا و سیما خود گواه این مطلب است .
تاجگردون در این ۸ سال گچساران و باشت را بر سر زبان ها انداخت و حضور مداوم شخصیت‌های دولتی در حوزه انتخابی خود و سرازیر کردن بودجه به این حوزه حتی صدای یاسوج مرکز استان را هم درآورد .
مخالفان تاج گردون که در بحث خدمت و جذب سرمایه یارای مقابله با او را ندارن سعی در منحرف کردن افکار مردم دارند و می‌گویند تاجگردون تایید نمی‌شود ، شایعه‌ای که همیشه اصولگرایان به آن دامن زده‌اند و تنها راه پیروزی در انتخابات را نبودن تاجگردون می‌دانند .
روز خبرنگار فرصتی را فراهم کرد تا باز هم این سوال ‌‌تکراری از تاجگردون پرسیده شود که اگر نباشید چه می‌شود ؟؟؟
اما باز هم تاجگردون آب پاکی را بر مخالفان خود ریخت و مصمم‌تر از همیشه با جمله (اگر را بردارید ، من هستم) برای رقیبان خود خط و نشان کشید .
و حالا باید منتظر واکنش اصولگرایان باشیم و ببینیم چه در آستین خود دارند .
چیزی تا اسفند نمانده!!!

امید ملت : شاهرخ شرافتی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.