۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1167
  • 09 آگوست 2019 - 22:36
چرا تاجگردون به نسبت جایگاهی که در مجلس دارند به رشد بچه‌های منطقه کمک نمی‌کنند؟

چرا تاجگردون به نسبت جایگاهی که در مجلس دارند به رشد بچه‌های منطقه کمک نمی‌کنند؟

روز گذشته و بمناسبت روز خبرنگار نشست خبری نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با رسانه ها در گچساران برگزار شد. نماینده گچساران و باشت در این نشست به سوالات متعدد خبرنگاران پاسخ داد. تاجگردون در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی اینکه ؛ « چرا تاجگردون به نسبت جایگاهی که در […]

روز گذشته و بمناسبت روز خبرنگار نشست خبری نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با رسانه ها در گچساران برگزار شد.

نماینده گچساران و باشت در این نشست به سوالات متعدد خبرنگاران پاسخ داد.

تاجگردون در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی اینکه ؛ « چرا تاجگردون به نسبت جایگاهی که در مجلس دارند به رشد بچه های منطقه کمک نمیکنند؟» ، گفت : توقعی که استان و حتی حوزه زاگرس از بنده دارند این است که کمکشان کنم و بالای ۷۰ تا۸۰ درصد مخالفتهایی که در سطح ملی با من وجود دارد به همین دلیل است ، یعنی مسائل را قومیتی نگاه میکنند و از من میخواهند که به آنها کمک کنم.

وی افزود: در مورد گچساران خبرنگاری که اکنون در جمع حضور ندارند سال قبل از من پرسیدند که “چرا فلان شخص را نگذاشتید معاون وزیر شود؟” که من به حرمت آن روز به ایشان جوابی ندادم و وقتیکه برای برادر آن دوست مشکلی پیش آمد اولین کسی که علیه من مقاله نوشت که آقای تاجگردون عامل رشد آن شخص مورد نظر بوده ، همان خبرنگار بود و البته من نه جواب آن یکی را میدهم و نه جواب این یکی را میدهم.

تاجگردون در ادامه این سوال را مطرح کرد :بالاخره من باید رشد بدهم یا ندهم؟

نماینده گچساران و باشت تصریح کرد: تا جایی که در توانم بوده و انسانهای شایسته ای هم بوده ، رشد میدهم و تلاش میکنم و هستند بچه هایی که در عرصه مدیریتی خوب می درخشند که حتمأ رشدشان خواهیم داد.

وی ادامه داد:یکی هم خوب نمی درخشد و دلیلی ندارد به کسی که خوب نمی درخشد توجه کنیم یا بخواهیم به زور به سیستم تحمیل کنیم.

تاجگردون با مثال زدن یکی از مدیران سابق استان گفت:یکی هم خوب میدرخشد ، مثلأ آقای لدنی از استان رفت و مسولیت بالاتری گرفت.

نماینده گچساران و باشت در پایان گفت: شما به مجلس بروید و بپرسید حساسیت تاجگردون راجع به قومیت به چه صورت است و اتفاقأ برعکس این موضوع را به شما میگویند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.