۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1130
  • 07 آگوست 2019 - 13:04
داریوش مثنوی : امید به آینده و 7 توصیه رهبری شاه بیت بیانیه گام دوم انقلاب است

داریوش مثنوی : امید به آینده و 7 توصیه رهبری شاه بیت بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش امید ملت صبح امروز نشست استانی روشنگران فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با حضور ائمه جمعه و جماعات و هادیان فرهنگی و برخی از کارشناسان به همت معاونت فرهنگی سپاه فتاح استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن دکتر کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد. […]

امید به آینده و 7 توصیه رهبری شاه بیت بیانیه گام دوم انقلاب است

به گزارش امید ملت صبح امروز نشست استانی روشنگران فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با حضور ائمه جمعه و جماعات و هادیان فرهنگی و برخی از کارشناسان به همت معاونت فرهنگی سپاه فتاح استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن دکتر کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

در این نشست داریوش مثنوی معاون سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که بیانیه گام دوم انقلاب بسیار مهم و ارزشمند است این گونه اظهار کرد که قریب به 30 سال رهبر معظم انقلاب در تمامی سخنرانی‌ها و برنامه‌ها و گفتمان‌سازی‌ها تنها روی بیانیه گام دوم اصرار به تبیین و ضرورت گفتمان‌سازی آن داشتند.

مثنوی با تشریح بخشی از بیانیه گام دوم و اهداف آن با بیان این که چهار دهه پر تلاطم را در انقلاب پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: شاه بیت این چهار دهه در 2 مورد خلاصه می‌شود که یکی افتخار به گذشته و این که چه بوده‌ایم و الان چه هستیم و در کجار قرار داریم و دوم 7 توصیه رهبر معظم انقلاب به عنوان یک منشور راه جهت گام نهادن در آینده و تحت عنوان امید به آینده است.

مسؤول سابق بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد تاکید رهبری معظم به نقش جوانان را با نام بردن بیش از 45 بار از آن‌ها نشان دهنده نقش جوانان در آینده انقلاب دانست و گفت: نقشه اصلی دشمن ایجاد یأس در بین مردم و جوانان است که باید طبق گفتمان این بیانیه امیدواری و امید به آینده را به جامعه تزریق کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.