۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1077
  • 04 آگوست 2019 - 12:21
با پیگیری تاجگردون: 6 هزار تن قیر رایگان برای آسفالت خیابان های دوگنبدان اختصاص یافت

با پیگیری تاجگردون: 6 هزار تن قیر رایگان برای آسفالت خیابان های دوگنبدان اختصاص یافت

شهردار دوگنبدان گفت: ۶ هزار تن قیر رایگان برای سرعت دادن به آسفالت معابر شهری کمتر توسعه یافته شهر دوگنبدان امسال اختصاص یافت.


مسعود ظفری در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز آسفالت معابر و خیابانها در شهر دوگنبدان اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرمی که برای آسفالت معابر شهر وجود دارد، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سعی بر این است که بیش از پیش در جهت آسفالت معابر و ارتقای کیفیت آن اقدام کنیم.
وی ضمن تشکر از زحمات نماینده مردمی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با تلاش و پیگیریهای آقای دکتر تاجگردون و پیگیریهای شبانه روزی ایشان مقدار 6000 تن قیر جهت آسفالت معابر شهر دوگنبدان اختصاص یافته است.
ظفری با اعلام این خبر افزود: با توزیع این مقدار قیر عملیات اجرایی آسفالت با 63 هزارو 800 متر طول و عرض میانگین 14 متر با مساحت 893 و 200 متر مربع از معابر اصلی و کوچه های سطح شهر بهسازی و آسفالت خواهد شد.
ظفری در ادامه آسفالت مناسب خیابان‌ها و معابر شهر را یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری عنوان کرد و گفت: کمترین حقوق شهروندی برخورداری از خدمات شهری مناسب از قبیل خیابان‌های استاندارد با ایمنی مناسب است که مسئولین در راستای تحقق این امر بصورت شبانه روز در حال تلاش هستند.
وی با تاکید بر اینکه آسفالت معابر شهر دوگنبدان با بالا ترین کیفیت انجام خواهد شد اظهار داشت: مدیریت شهری دوگنبدان در اجرای آسفالت کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد و با همراهی و تعامل مردم شاهد اجرای مناسب و درست اجرای آسفالت با کیفیت بالا در سطح شهر خواهیم بود.
شهردار دوگنبدان با تاکید بر اینکه جلب رضایت شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برای مدیریت شهری برخوردار است، اظهار امیدواری کرد اقدام مدیریت شهری دوگنبدان در بهسازی و آسفالت معابر رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.
دکتر ظفری همچنین توسعه و ترمیم فضای سبز، احداث پارک‌های محله، آسفالت، پیگیری مشکلات آتش‌نشانی، پیگیری و رفع مشکلات کشتارگاه را از جمله مواردی برشمرد که در دستور کار قرار گرفته بی شک با پیگیری و تشکیل جلسات در سطح شهرستان و استان از طرف نماینده پرتلاش و پیگیر شهرمان و همچنین شورای اسلامی شهر هر کدام به نوعی عزم به خدمات رسانی بهتر به شهروندان عزیز دارند که در حال پیگیری و انجام می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.