۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1073
  • 02 آگوست 2019 - 11:34
روایتی از پشت پرده نیت غیر خیرخواهانه جریان انحصار برای معرفی فرخیانی

روایتی از پشت پرده نیت غیر خیرخواهانه جریان انحصار برای معرفی فرخیانی

محسن تیربند نوشت: به دست خود درختی مینشانم؛ به پایش جوی آبی می کشانم. درخت اصولگرایان چه کسی باید باشد که هم سایه و هم داری میوه ای باشد برای همه جریانات و مردم بویراحمد و دنا را ثمر دهد. چندی پیش،اصولگرایان به جهت انتخاب گزینه خود سعی در اجماعی نمودند که معلوم نبود چه […]

محسن تیربند نوشت: به دست خود درختی مینشانم؛ به پایش جوی آبی می کشانم.

درخت اصولگرایان چه کسی باید باشد که هم سایه و هم داری میوه ای باشد برای همه جریانات و مردم بویراحمد و دنا را ثمر دهد.

چندی پیش،اصولگرایان به جهت انتخاب گزینه خود سعی در اجماعی نمودند که معلوم نبود چه تعهداتی در آن باید پذیرفته شود تا هر گزینه ای نتواند از آن فیلتر عبور کند و لذا در میان مطالب بیان شده شکیات و شبهاتی وجود دارد که متناسب با آن حق مردم این استان،لگد مال تصمیمات نیت های به ظاهر دلسوزانه اجماعی که مشخص است توسط گروهی خاص اداره میگردد نشانه رفته.
گاهی باید به عمق کلمات و جملات رجوع کرد تا تفسیری درست از آن را دریابیم و لذا از عمق بیانات جناب آقای دکتر هدایت خواه در روز معرفی جناب دکتر فرخان تفسیری برون آمد که ارتباطی با این تصمیم ندارد و دختر پاک سیرت جناب دکتر هدایت خواه چون بر سفره پاک پدر لقمه برداشته نتوانست در مقابل ظلم، سکوت کند و به دفاع بر حقانیت بیانه داد.

لیکن نیت جریان انحصار در زمینه انتخاب کریم فرخیانی به عنوان گزینه این جریان به عقیده حقیر خیر خواهانه نبود چرا که مهره های دیگری هم آزموده تر و شناخته تر بودند، افرادی همچون جناب دکتر روشنفکر که خود سبد رای سرنوشت سازی را در دور گذشته رقم زده بود و از شانس بالاتری جهت ادامه مسیر برای رسیدن به یک پیروزی در دست داشت و دیگر گزینه ها همچون جناب دکتر دهراب پور،دکتر خلقی پور،دکتر جانی پور و …

انتخاب جناب دکتر فرخان که از افراد توانمند و با درایت است، بنا به دلایلی قرار گرفتن آن در کنار جناب دکتر روشنفکر حرکتی نبود جز ترفندی جهت تضعیف بالهای قدرتی جناب دکتر روشنفکر و این نیات و تصمیمات نباید در بدنه جریانات انقلابی رخنه کند چرا که مردم، روشنگران خیلی خوبی هستند و الاخصوص تحلیلگران سیاسی حرفه ای و این تصمیم جز نفاق و انشقال چیزی از آن حاصل نخواهد آمد.

مردم بویراحمد و دنا باید جریانات قومی و قبیله ای و حساسیت های درون ایلی را کنار بگذارند و به فکر حق پایمال شده بویراحمد و دنا در طول ادوار گذشته باشند.

این را مطرح نمایم که جریان جناب دکتر روشنفکر یک جریان اصولگرایی تنها نبود بلکه یک ندای وحدتی بود که بویراحمد و دنا را در زیر چتر خود احاطه کرده بود و پلی است ارتباطی که گذر از این پل ارتباطی میتواند در حوزه بویراحمد و دنا نقش های شگرفی بیافریند.

مردم باید بدانند که چرا بویراحمد و دنا از توسعه بهره ای نبرده است و آنان که به جهت های مختلف سعی در بر هم زدن شرایط اصولی و قانونی انتخابات میشوند گناه کاران بزرگی هستند که تاریخ سرنوشت در مورد آنها قضاوت خواهد کرد و لذا اقدامات آنها منجر خواهد شد که جریان زر و زور و تزویر جایگاه حقانیت را بگیرد و باز هم توده مردم ، نخبگان و مستضعفین را در هم بشکند و آرزوهای تحصیل کرده های این استان را به گورستان ابدی هدایت نماید.

مردم باید بدانند که انتخابات مجلس از دولت مهمتر و در اولویت تر است.مجلس اصلاح گردد دولت هم اصلاح خواهد شد.
امیدوارم درخت خوبی کاشته شود و جوی آب که همان مردم پاک هستند به دورش گرد هم آیند تا حقانیت، به مجلس سرنوشت بویراحمد و دنا راه یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.