۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1059
  • 31 جولای 2019 - 1:20
یک شهر ، یک محله ، یک فرهنگسرا

یک شهر ، یک محله ، یک فرهنگسرا

در حالی که روز گذشته فرماندار گچساران در نشست ستاد سازماندهی امور جوانان از متولیان طرح اوقات فراغت شهرستان گچساران گلایه داشت و خواهان برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های پرشور و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان بود ، باز هم فرهنگسرای تازه تاسیس محله سادات که با همت دکتر تاج‌گردون نماینده مجلس شورای اسلامی در […]

در حالی که روز گذشته فرماندار گچساران در نشست ستاد سازماندهی امور جوانان از متولیان طرح اوقات فراغت شهرستان گچساران گلایه داشت و خواهان برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های پرشور و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان بود ، باز هم فرهنگسرای تازه تاسیس محله سادات که با همت دکتر تاج‌گردون نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان گچساران افتتاح شده وارد گود شد و شور و اشتیاق را بین نوجوانان و نونهالان تقسیم کرد .


بعد از برگزاری نمایشگاه و مسابقات مختلف در سنگ فرش خیابان شهید بلادیان ، این بار در محله سادات مسابقات فوتبال گل کوچک و به صورت سه نفره برگزار شد .


این مسابقات  به صورت دوره‌ای از روز سه‌شنبه هشتم مرداد و از ساعت ۱۹ شروع  و به مدت سه روز در چمن مصنوعی روبروی فرهنگسرای محله سادات در حال برگزاری است .


در روز اول ۹ مسابقه دیدنی و جذاب بین نوجوانان برگزار شد .


نکته حائز اهمیت تکنیک و هوش بالای تعدادی از بازیکن‌ها بود که حتی بدون یا کمترین امکانات ورزشی صحنه‌های دیدنی و بزرگی را خلق کردند .


 حضور تعدادی از خانواده‌ها برای دیدن بازی فرزندشان از نکات جالب روز اول این مسابقات بود .


فرهنگسرای محله سادات در این مدت کم جور بسیاری از ادارات و نهادها در شهرستان را در برگزاری مسابقات و ‌تفریحات کشیده و یک تنه پیشتاز برگزاری همچنین برنامه‌هایی می‌باشد .

امید ملت : شاهرخ شرافتی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.