۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 1018
  • 30 جولای 2019 - 12:54
تشریح جزئیات نحوه استفاده از کارت سوخت شخصی

تشریح جزئیات نحوه استفاده از کارت سوخت شخصی

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰ مرداد ماه امسال مرحله نخست به کارگیری کارت سوخت شخصی با هدف جلوگیری از قاچاق سوخت و نیز سوء استفاده از کارت‌های سوخته آغاز می‌شود.

به گزارش امید ملت؛ لطف الله مسعودی اظهار داشت:همه کسانی که کارت بانکی (دولت همراه) به جای کارت سوخت، معرفی کرده بودند، مشخصات آنها برای صدور کارت اعلام شده است.

وی با بیان اینکه به زودی کارت سوخت به نشانی کسانی که از کارت بانکی استفاده می‌کردند فرستاده می‌شود، افزود: روند استفاده از کارت سوخت شخصی به تدریج در همه کشور اجرایی خواهد شد.

مسعودی بیان کرد: جلوگیری از قاچاق سوخت و سوء استفاده از کارت‌های سوخته شخصی، کاهش مصرف و هدر رفت منابع ملی را به همراه دارد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:بنزین هم خودش قاچاق می‌شود و هم می‌تواند در مناطق مرزی خدمت پشتیبان قاچاق دیگر کالاها قرار بگیرد.

مسعودی تصریح کرد: در آغاز  این طرح، برای کسانی که هنوز کارت سوخت ثبت نام نکرده یا همراه ندارند، امکان عرضه سوخت با کارت جایگاه دار وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه به مرور زمان محدودیت در سهمیه بندی‌ها بیشتر خواهد شد،عنوان کرد: این روند تا زمان تهیه و فعال شدن کارت سوخت برای همه افراد ادامهخواهد داشت.

مسعودی با بیان اینکه رمز اولیه کارت‌های سوخت چهار رقم شماره ملی فرد صاحب کارت است، گفت: کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند، برای رمز گشایی می‌تواند به ادارات شهرستان شرکت ملی پخش فرآورده‌هاینفتی مراجعه کنند.

وی با اشاره به شهروندانی که کارت سوخت خود را گم کرده و در سامانه دولت همراه نیز ثبت نام نکرده‌اند، افزود: این افراد می‌توانند با مراجعه به پلیس +۱۰ و  در دست داشتن مدارک، برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.